Konsol almak için Ocak ayı beklenir mi?

Hayır, tam tersi. Mark cerny boşuna konsol kadar heat sink koymamış. Yt'de videolarda fan sesinin duyulmadığını ve sıcaklığın 50 dereceyi geçmediğini görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adamın incelemesine laf edemezsiniz herhalde. O da hot Memory falan demiş. O kadar heatsink koyduğunu bende gördüm ama bilgisayarlardan anlayan birisiniz RTX 3080 ROG STRIX mesela. Hiç hava almazsa ısınır değil mi? Ne kadar çok heatsink olduğu önemli değil hava almıyor cihaz çok küçük hava ızgaraları var kabul edin ısınan bir cihaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu adamın incelemesine laf edemezsiniz herhalde. O da hot Memory falan demiş. O kadar heatsink koyduğunu bende gördüm ama bilgisayarlardan anlayan birisiniz RTX 3080 ROG STRIX mesela. Hiç hava almazsa ısınır değil mi? Ne kadar çok heatsink olduğu önemli değil hava almıyor cihaz çok küçük hava ızgaraları var kabul edin ısınan bir cihaz.
Siz de bu adamı inkar edemezsiniz herhalde. Konsollar konusunda attığınız adamlardan çok daha bilgili biri. Series X 60 dereceyi görüyor.

Siz de bu adamı inkar edemezsiniz herhalde. Konsollar konusunda attığınız adamlardan çok daha bilgili biri. Series X 60 dereceyi görüyor.

60 derece çok iyi yalnız :D. Ben bu adamı inkar etmiyorum PS5 90 dereceleri görüyor. 60 derece çok iyi hatta ben @mirsady'e de bu sizin attığınız incelemeyi attım. Xbox'ın soğutması iyi işte. 60 derece çok iyi bir değer 90 dereceye göre.

60 derece çok iyi yalnız :D. Ben bu adamı inkar etmiyorum PS5 90 dereceleri görüyor. 60 derece çok iyi hatta ben @mirsady'e de bu sizin attığınız incelemeyi attım. Xbox'ın soğutması iyi işte. 60 derece çok iyi bir değer 90 dereceye göre.
PS5 90 dereceyi görmüyor, memory'si görüyor. Bu videoda dıştaki ısı ölçülmüş. PS5'in dış ısısı 50-55 derece. Bana araştırıp cevap verin. Lütfen bana memory ile dış sıcaklığın eşit olması gerektiğini falan söylemeyin.
XSX dış ısı olarak 60'larda.

PS5 90 dereceyi görmüyor, Memory'si görüyor. Bu videoda dıştaki ısı ölçülmüş. PS5'in dış ısısı 50-55 derece. Bana araştırıp cevap verin. Lütfen bana Memory ile dış sıcaklığın eşit olması gerektiğini falan söylemeyin.
XSX dış ısı olarak 60'larda.

PS5 testinde ortam sıcaklığı 20 derece imiş. VRM, soc gibi şeyler Memory haricinde 70 dereceye kadar çıkabiliyor. Xbox'da sizin attığınız benim de incelediğim incelemede orada 60 dereceyi bile görmedi cihaz.

PS5 testinde ortam sıcaklığı 20 derece imiş. VRM, soc gibi şeyler Memory haricinde 70 dereceye kadar çıkabiliyor. Xbox'da sizin attığınız benim de incelediğim incelemede orada 60 dereceyi bile görmedi cihaz.
58 dereceyi gördü. PS5 dış sıcaklığının 70 derece olduğu kaynağı atar mısınız?

1606380631194.png

1606380676936.png

Attığım videoyu izlediniz mi?

İzledim. Yalnız SOC sıcaklığı dış sıcaklığı olmuyor. Bana Austin Evans'ın canlı yaptığı test gibi bir kaynak atın, XSX daha iyi soğutuyormuş diyeceğim. Ayrıca şunu da unutmayın. PS5 kendi fanının hızını ayarlayabiliyor, XSX yapamıyor. Yani nasıl çalışması gerektiğini biliyor. İç sıcaklıklar konusunda bir sorun göremiyorum ben.

İzledim. Yalnız soc sıcaklığı dış sıcaklığı olmuyor. Bana austin Evans'ın canlı yaptığı test gibi bir kaynak atın, XSX daha iyi soğutuyormuş diyeceğim. Ayrıca şunu da unutmayın. PS5 kendi fanının hızını ayarlayabiliyor, XSX yapamıyor. Yani nasıl çalışması gerektiğini biliyor. İç sıcaklıklar konusunda bir sorun göremiyorum ben.

Soc sıcaklığı değil zaten.
burada dış sıcaklık olarak yeterli bir inceleme yapmış. Neredeyse dış sıcaklıklar iki makineda da aynı.
iç Memory sıcaklık testi yapan şu an kanal bulamadım maalesef. Ama son attığım linkteki kanal iç sıcaklık olarak 61 derece demiş.

Soc sıcaklığı değil zaten.
burada dış sıcaklık olarak yeterli bir inceleme yapmış. Neredeyse dış sıcaklıklar iki makineda da aynı.
iç Memory sıcaklık testi yapan şu an kanal bulamadım maalesef. Ama son attığım linkteki kanal iç sıcaklık olarak 61 derece demiş.
Gördüğüme göre XSX 53 derece, PS5 52 derecelerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı