Konsol almak mantıklı mı?

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Hocam böyle bir sistem var +olarak Intel UHD grafik ekran kartı var. Alırsam Series S veya 2.el PS5 alacağım, korktuğum şeyse konsoldan sıkılmam. Yani aldım 1 ay sonra sıkmaya başlamasından korkuyorum, tecrübeleriniz önerileriniz varsa buyurun sayın Technopat.

Dosya Ekleri

• 1679952134310.png
    1679952134310.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 121
  • 1679952475104.png
    1679952475104.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka eğer PC iş amaçlı değilse sat. Oyun için her türlü konsol. Zaten satarsın aldığın fiyata.

Hocam böyle bir sistem var +olarak Intel UHD grafik ekran kartı var. Alırsam Series S veya 2.el PS5 alacağım, korktuğum şeyse konsoldan sıkılmam. Yani aldım 1 ay sonra sıkmaya başlamasından korkuyorum, tecrübeleriniz önerileriniz varsa buyurun sayın Technopat.

Açıkçası eğer konsol almayı düşünürsen Series S veya PS5 alabilirsin. 4'ü çok önermiyorum bizim tanıdık biri vermişti 1 haftalığına denemiştim onun yerine Series S alırım daha iyi. Yanlış bilmiyorsam Series S ve PS5 dengi PC'ler çok pahalı.

PS4'ü neden önermiyorsunuz hocam ben 2 yıl kullandım açıkçası 4000TL'ye hiçbir cihaz öyle oyun oynatamaz diye düşünüyorum ama PS5 yerine 6700XT PC alırsa daha iyi oynatır bütün oyunları

PS4'ü neden önermiyorsunuz hocam ben 2 yıl kullandım açıkçası 4000TL'ye hiçbir cihaz öyle oyun oynatamaz diye düşünüyorum ama PS5 yerine 6700XT PC alırsa daha iyi oynatır bütün oyunları

PS4 yerine para ekler Series S alırım. Biri daha 3 yıllık diğeri 10 yıllık. Eğer para anlamında bakarsanız evet kesinlikle rakip bir PC olamaz. Ama eğer daha uzun ömürlü istiyorsan Series S en iyi karar.

PS4 yerine para ekler Series S alırım. Biri daha 3 yıllık diğeri 10 yıllık. Eğer para anlamında bakarsanız evet kesinlikle rakip bir PC olamaz. Ama eğer daha uzun ömürlü istiyorsan Series S en iyi karar.
hocam bende series s de karallıydım fakat playstation plus daki oyunlar ı görünce bu seferde karşı tarafa kaydım bi yandan da 3 4 bin lira daha fazla ödeyeceğim ps 5 için

Geri
Yukarı