Konsol almak için Ocak ayı beklenir mi?

Performans kaybı olmayabilir. Ama dış sıcaklık 98 derece iyi mi?
İç sıcaklık 98 derece "PS4". Ben aldığım performansa bakıyorum. Siz termometrede 98 derece yazınca gururunuz falan bozuluyorsa orasını bilmem. Ben 98 derecede de 30FPS sabit TLOU2 oynadım, 60'da da fark etmezdi.
İsteyen alsın Xbox'ını, sonra oyun dünyasının başyapıtlarını oynayamayınca "Game Pass, Bethesda, daha serin" diye kendini avutsun, beni ilgilendirmez.
Sony her zaman sıcaklığın ne kadar olması gerektiğini bilir, Microsoft'a 360 döneminde ne olduğunu herkes bilir.

İç sıcaklık 98 derece "PS4". Ben aldığım performansa bakıyorum. Siz termometrede 98 derece yazınca gururunuz falan bozuluyorsa orasını bilmem. Ben 98 derecede de 30FPS sabit tlou2 oynadım, 60'da da fark etmezdi.
İsteyen alsın Xbox'ını, sonra oyun dünyasının başyapıtlarını oynayamayınca "Game Pass, bethesda, daha serin" diye kendini avutsun, beni ilgilendirmez.
Sony her zaman sıcaklığın ne kadar olması gerektiğini bilir, Microsoft'a 360 döneminde ne olduğunu herkes bilir.

Ben de performansa bakıyorum. Fakat sıcaklığı eleştirmeyeceğiz anlamına gelmez. O zaman ekran kartlarında da soğutması iyi olan modellere o kadar para vermeye gerek yok sadece fark 1-5 FPS arası olur modellerde. Aynı şey. Benim sadece söylemek istediğim iç sıcaklık olarak Xbox biraz daha serin ve PS de Memory sıcaklık sorunu var. Gereksiz de uzattık. Burada da Xbox ile alakalı fanboyluğum yok umarım yanlış anlamamışsınızdır. Ben olsam şu an oyun konsolu alsam kesinlikle PlayStation alırım. :D. Umarım aramız iyidir :D.

Ben de performansa bakıyorum. Fakat sıcaklığı eleştirmeyeceğiz anlamına gelmez. O zaman ekran kartlarında da soğutması iyi olan modellere o kadar para vermeye gerek yok sadece fark 1-5 FPS arası olur modellerde. Aynı şey. Benim sadece söylemek istediğim iç sıcaklık olarak Xbox biraz daha serin ve PS de Memory sıcaklık sorunu var. Gereksiz de uzattık. Burada da Xbox ile alakalı fanboyluğum yok umarım yanlış anlamamışsınızdır. Ben olsam şu an oyun konsolu alsam kesinlikle PlayStation alırım. :D. Umarım aramız iyidir :D.
Benim sizinle bir sorunum yok zaten. Sadece Sony sıcaklığı nasıl tutması gerektiğini bilir, onu söylüyorum. Benim Xbox'a düşmanlığım var açık açık söyleyeyim.
360 aldığımda çok başım yandı, firmaya güvenim de kalmadı.

Sanırım fiyatları düşürecekler. 2 gün önce Vatan Teknosa gibi mağazalardaki PS4 500GB ve yanında 3 oyun + 3 ay PS Plus olan paket 3700'den 3000'e indirilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı