Konsol mu bilgisayar mı?

Ben olsam o bütçenin üstüne para koyup Xbox Series X'i alırdım.

Gerek olmadığını düşünüyorum. Xbox One S ile arasındaki performans farkının fiyatına değeceğini sanmıyorum.
Ayrıca monitöre de ihtiyacım var.

Gerek olmadığını düşünüyorum. Xbox One S ile arasındaki performans farkının fiyatına değeceğini sanmıyorum.
Ayrıca monitöre de ihtiyacım var.

Tabii monitörde alacaksanız Series S de alabilirsiniz.

Konsolun tek avantajı kendine özel oyunları olması özellikle PlayStation'un (God of War Last of Us vs gibi) PC görüntü kalitesi ve performans açısından her zaman daha iyi ve öyle olmaya da devam edecek ayrıca PC de internette sörf özgürlüğü gibi bir ekstra da bulunuyor ben olsam PC alırdım.

Konsolun tek avantajı kendine özel oyunları olması özellikle PlayStation'un (God of War Last of Us vs gibi) PC görüntü kalitesi ve performans açısından her zaman daha iyi ve öyle olmaya da devam edecek ayrıca PC de internette sörf özgürlüğü gibi bir ekstra da bulunuyor ben olsam PC alırdım.

"İnternette sörf" için kullanabileceğim bir bilgisayara sahibim zaten.

Hocam amacınız sadece oyun oynamak ise Xbox Series S alıp yanına monitör alarak 6500TL'den daha ucuza oyun oynayabilirsiniz. 4300TL'ye MediaMarkt'ta var Xbox. Ve yanına 2K ya da 1080p 144Hz monitör alırsanız çok iyi olur. Game Pass sayesinde oyunlara para vermezsiniz bir daha.

Geri
Yukarı