Konsol vs. bilgisayar

Klasik cevap vermeyin oyun oynanıcak ise bi konsolun 8 senesi var en azından, 8 sene her oyunu açabilecek bir pc şuanda 100k civarlarında filen galiba 😆

3-4 bin liraya 4K TV'ler var. Vestel 43UA9600 43
1618917864315.png

Attığın bağlantıda ürün bulunmuyor.
@Mazael yazım hataların çok fazla, alıntılamak yasak olduğu için alıntılayamadım. 🥲
Seninki de klasik, bu lafı da çok duyuyoruz. Daha bu konudan sabah bahsettim, okumamışsın. Tekrar söylemek istemezdim ama hadi seni kırmayalım.
  • Bilgisayarda daha fazla oyun seçeneği var.
  • Bilgisayarlar yıllar ilerledikçe eskise de düşük performans ayarlarıyla birlikte o oyun oynanabilir.
  • Fiyatı çok abartmışsın.

Eki Görüntüle 983577
Attığın bağlantıda ürün bulunmuyor.
@Mazael yazım hataların çok fazla, alıntılamak yasak olduğu için alıntılayamadım. 🥲
Seninki de klasik, bu lafı da çok duyuyoruz. Daha bu konudan sabah bahsettim, okumamışsın. Tekrar söylemek istemezdim ama hadi seni kırmayalım.
  • Bilgisayarda daha fazla oyun seçeneği var.
  • Bilgisayarlar yıllar ilerledikçe eskise de düşük performans ayarlarıyla birlikte o oyun oynanabilir.
  • Fiyatı çok abartmışsın.

GeForce NOW Xbox'ta çalışıyor isterse oradan oynayabilir, fiyatı çok abartmadım 4K TV yazıp görebilirsin en ucuz ne kadar olduklarını (link attğımda açılıyordu)

Konsolsa donanım ucuz oyunlar pahalı.
Bilgisayarda donanım pahalı oyunlar ucuz.

Salonda koltuğa uzanayım televizyondan oyun oynayayım diyorsanız konsol alınabilir.

Konsolsa donanım ucuz oyunlar pahalı.
Bilgisayarda donanım pahalı oyunlar ucuz.

Salonda koltuğa uzanayım televizyondan oyun oynayayım diyorsanız konsol alınabilir.
Bir de şu bakımdan düşün. Konsol oyunlarının çoğu ücretliyken bilgisayar oyunlarında ücretsiz olarak pek çok alternatif var. Ayrıca Epic Games ve Steam gibi firmalar konsol mağazasına göre daha çok ücretsiz oyun dağıtıyor.

Geri
Yukarı