Kontorland KT-2082 Windows 7 Sürücü sorunu

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
benim Kontorland KT-2082 joystickim var ben bunu XP de rahatça kullanabiliyordum.. üniversiteyi kazanmam sebebiyle asus n61jq model laptop aldım. fakat joystick çalışmadı nedeni nedir? Windows 7 den mi kaynaklanıyor? Driver aradım bulamadım önerebileceğiniz bi link var mı? bi çaresi bulunur mu yoksa windows7 uyumlu yeni bi joystick mi almam lazım.... yanıtlarsanız çok sevinirim haftalardır bunla uğraşıyorum ..

İnternete bağlı iken JoyStick’i takarsanız Windows 7 otom atik olarak sürücüyü yükleyecektir. Ayrıca bu gibi durumlarda üretici firma yasal olarak size güncel sürücüyü sunmak zorunda. Aksi takdirde valilik veya duruma bağlı olarak kaymakamlığa giderek ilgili kurum hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Yine cihazın donanım ID’sini söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim: Hardware (Donanım) ID ile sürücüleri bulun | Technopat

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı