Konu Açıp Kaybolmak

Neden böyle konulara izin veriliyor?

Yetersiz bilgi nedeniyle konuyu açmasanız?

@enes.wtp @Tim
Arkadaşlar konuyu hiç açmayıp konu sahibini "Konuya daha fazla bilgi ekleyin" desek daha fazla kişi konu açmaz. Konu çeşitliliği bakımından bunlar önemli, her gün fiyatlar değişiyor, her geçen gün yeni parça çıkıyor.

Buna ben de katılıyorum. Adam konuyu bilgi vermeden açıyor. Sonra birisi tartışma başlatıyor ve devam ediyor konu. O sırada da konu sahibi gözükmüyor bile.

Arkadaşlar konuyu hiç açmayıp konu sahibini "Konuya daha fazla bilgi ekleyin" desek daha fazla kişi konu açmaz. Konu çeşitliliği bakımından bunlar önemli, her gün fiyatlar değişiyor, her geçen gün yeni parça çıkıyor.
Adam sadece ekran kartını söyleyip sistemim kaldırır mı diye soruyor. Bundan dolayı konu kirliliği oluyor. Konu kirliliği olacağına konu açılmaması daha iyi.

Umrunda olmayan bir insana yardım etmektense bilgisayarını önemseyip yardım bekleyen bir insana yardım etmeyi tercih ederim.

@enes.wtp Cevap verdiğin işin teşekkürler.

Bence bilgisayar hakkında teknik destek alacaksa sistem belirtmenin zorunlu olduğu bir kutucuk olsun. Eğer kişi o kutucuğu girmezse "lütfen sistem belirtiniz‚ bilgisayar hakkında teknik desteklerde sistem belirtmek zorunludur." Gibi bir şey yazabilir.

Geri
Yukarı