Konu Dışı bölümü kaldırılsın

Tamamen kalkmasına gerek yok ama boş boş konuların onaylanmaması lazım. Forumda konular arasında gezinirken birinin aşk acısını, boy sorununu, hayattan bıkmasını görmek zorunda değilim. Girmemek çözüm değil, sürekli görmek insanı rahatsız ediyor ve konu çeşitliliği azalıyor.

@Ecmel, biliyorsunuz forumlar özgür yerdir. Kısıtlama yapıla yapıla insanlar da bunalır.

Öyle, buranın ismi forum değil Sosyal zaten.
Konu dışı kaldırılırsa ve bunun sebebi teknoloji dışı olduğu için olursa maalesef siz de gündemden haber paylaşamazsınız o zaman. Yani yok, gereği yok böyle aksiyonların. Bazen gündemi sizden öğreniyorum yani.

@Ecmel, biliyorsunuz forumlar özgür yerdir. Kısıtlama yapıla yapıla insanlar da bunalır.
Bir kişinin özgürlüğü, diğerini kısıtlayana kadardır. Her gün aynı şeyleri görmek insanın canını sıkıyor. Konuları görmezden gelme gibi bir özellikte olmadığı için her gün görünce bunalıyorsunuz.

Konu dışında benim de girdiğim konu başlıkları oluyor ama git gide daha saçma başlıklar oluşmaya başladı.

@Oğuzhan T, açıkçası ben teknolojiden anlamıyorum. Ne yapabilirim? Ben de dolayısıyla gündemden haber paylaşıyor, eğitim kategorisindeki soruları cevaplandırıyorum.
Ben de bunu diyorum işte. Ben de buraya ilk geldiğimde teknolojiden bihaberdim, tekdüze devam ediyordum.

Böyle yapmak sadece bilenlerin burada olmasına neden olur. Bu da hoş bir durum değil yani.

@Ecmel, o zaman internet tamamen kapatılsın. Sonuçta görmek istemeyeceğiniz şeyler internette de çıkmıyor mu?
Öyle demek istemiyorum. Konu dışında konuşulan güzel konular da oluyor lakin bu sıralar özellikle bahsettiğim türde başlıklar aşırı fazlalaşmaya başlandı. Forum "kızlarsoruyor" yolunda ilerlemesin diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı