Konu dışında açılan sosyal sorunlarla ilgili konular

England

Picopat
Çoğu kişi hayatında yaşadığı sosyal sorunlarla alakalı konular açıyor. Bazıları gerçekten kötü durumdalar, elden geldikçe yardım edilmeli fakat bazıları gerçekten saçmalıyor diye düşünüyorum. Bazıları hem sosyal düzgün bir çevre isteyip hem kendisi uğraşmıyor, bazıları da sırf konu açmış olmak adına böyle şeyler yapıyorlar diye düşünüyorum. Hatta bir kullanıcının hemen hemen tüm mesajlarının konu dışında olduğunu ve açtığı konularda aşırı miktarda saçmaladığını açıkça gördüm. Sizin bu konu hakkındaki yorumunuz nedir?

Örnekler vereyim en azından ne olduğunu daha açık olsun, dershanede kimseyle konuşamadığını söylüyor ama adım atmıyor. Diğer gün başka bir konusuna bakıyorum fabrikadan bahsediyor, diğer konusunda ailesiyle sıkıntısı var.

Çoğu kişi hayatında yaşadığı sosyal sorunlarla alakalı konular açıyor. Bazıları gerçekten kötü durumdalar, elden geldikçe yardım edilmeli fakat bazıları gerçekten saçmalıyor diye düşünüyorum. Bazıları hem sosyal düzgün bir çevre isteyip hem kendisi uğraşmıyor, bazıları da sırf konu açmış olmak adına böyle şeyler yapıyorlar diye düşünüyorum. Hatta bir kullanıcının hemen hemen tüm mesajlarının konu dışında olduğunu ve açtığı konularda aşırı miktarda saçmaladığını açıkça gördüm. Sizin bu konu hakkındaki yorumunuz nedir?

"Bazıları hem sosyal düzgün bir çevre isteyip hem kendisi uğraşmıyor, bazıları da sırf konu açmış olmak adına böyle şeyler yapıyorlar diye düşünüyorum" evet cok haklısın bu konuda. Yas ortalamasindan dolayı oldugunu düsünüyorum. Karakterini ve fikirlerini kavrayamamis genc arkadaşlar aciyor boyle konuları.

Örnekler vereyim en azından ne olduğunu daha açık olsun, dershanede kimseyle konuşamadığını söylüyor ama adım atmıyor. Diğer gün başka bir konusuna bakıyorum fabrikadan bahsediyor, diğer konusunda ailesiyle sıkıntısı var.

O arkadaş kronik ya, ilk açtığı konularda destekleyici mesajlar yazıyordum sonra bir baktım fabrikadaki döşü kıllı amcalarla dershanedeki seksi çocuklar dahil olmaya başladı yeni konulara dedim benden bu kadar.

O arkadaş kronik ya, ilk açtığı konularda destekleyici mesajlar yazıyordum sonra bir baktım fabrikadaki DOS'ü kıllı amcalarla dershanedeki seksi çocuklar dahil olmaya başladı yeni konulara dedim benden bu kadar.

Evet örnek verdiğim kişinin bir konusunda en son cevabını verdiğinizi gördüm. Cinsel bir konuya da tıbbi bir dayanağı olmayan cevap verdiğini görmüştüm. Acınası bir durum denecek söz yok.

Bu konuya yazma sebebim 2009'lu kardesim de boyle. Inanılmaz derecede hayıflanır, sikayet eder, memnuniyetsizdir. Ama iyilesmek icin tırnagım kadar caba sarfetmez. Ayrica inanilmaz bir bilgisayarı var, onu bile begenmemeye basladi. Ben onun yasindayken sokak sokak bilgisayarcı geziyordum bana crack yapmayı ogretsin diye :D. Yeni nesil garip abi.

Yeni konular

Geri
Yukarı