Konu dışında mesaj sayısının sayılmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu dışındaki mesajlar sayılmadığı için başka kategorilerde boş mesajlar yazarak mesaj kasmaya çalışacaklar. Bir kategoriyi bu şekilde kısıtlamak mesaj/beğeni kasanların başka kategorilere sıçramasına sebep olacak. Zaten beğeniler kaldırılınca da boş makaleler açıp makale kasmaya çalışanlar ortaya çıkmıştı.

Bu yüzden bu tip düzenlemelerin forumun yapısını bozduğunu düşünüyorum.

Her şeyi kaldırmak daha mantıklı değil mi? Mesaj kasmak isteyen zaten kasar. Makale gözüküyor diye bir şekilde makale açmaya çalışırlar. Bana göre saçma kararlar ama beni etkilemiyor. Bir sorun varsa kökten çözülmeli yarım işlerle değil.

Konu dışındaki mesajlar sayılmadığı için başka kategorilerde boş mesajlar yazarak mesaj kasmaya çalışacaklar. Bir kategoriyi bu şekilde kısıtlamak mesaj/beğeni kasanların başka kategorilere sıçramasına sebep olacak. Zaten beğeniler kaldırılınca da boş makaleler açıp makale kasmaya çalışanlar ortaya çıkmıştı.

Ben de ekleme yapayım;
Düzen bozuldukça bu işi gerçekten yapan kişiler yer yer gölgede kalıyor. Bu durum sonucu aktiflik azaltmalar oluşuyor.

Şu beğenilerin bildirimi de gelmese keşke artık.
Kapat canım benim. :)
1611391216883.png

Bu tarz durumlarda da iş size düşüyor. Gereksiz mesajları raporlayabilirsiniz. Artık gereksiz konu açılması azalmış olacak.

"Şu şuna uyar mı, faydalı mı?" tarzı konulara "Evet." ya da "Bilmiyorum." şeklinde atılan mesajlar, gereksiz mesajdır.

Son düzenleme:
Bu tarz durumlarda da iş size düşüyor. Gereksiz mesajları raporlayabilirsiniz. Artık gereksiz konu açılması azalmış olacak.
Adam öyle bir mesaj yazar ki ne gereksiz mesaj cezası ne de yanlış bilgilendirme verebilirsiniz çünkü yazdığı mesaj konuyla alakalıdır ama boştur. Bilmem anlatabildim mi?

Sıkıntı yok.

300'e yakın mesaj mı :D? Çok takılmışım buralarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı