Konu hakkında bilgi sahibi olmayıp fikrini beyan etmeye çalışanlar

Tek faydaları konuyu öne çıkarmış oluyorlar. Ama birçok üye, konuya mesaj girilmiş deyip konuya girmiyor bile.

Bu tür arkadaşlar, sol taraftaki "Mesajlar" kısmının yanında daha yüksek bir sayı yer alsın diye, konudan konuya atlayıp, boş içerikli mesajlar yazan arkadaşlar.
En azından ben öyle düşünüyorum. Yanlışsam, kendini ifşa edecek bir arkadaş beni düzeltebilir.
Hatta "Konu Dışı" mesajlar sayılmamaya başlandığından beri oraya yazılan mesaj sayısı azaldı. Resmen birkaç kişi hariç kimse "Konu Dışı" kategorisine mesaj yazmıyor.
Oradan güzel beğeni kasıyorlardı hocam. Şimdi hiçbirini görmüyorum. Arada eğlenmek ya da kafa dağıtmak amaçlı yazabilirsin ama forumun bir kısmı sadece konu dışı kategorisine mesaj ve beğeni kasmak için yazıyordu.

Ben Hotline Miami oyununda kayıt dosyam hasar gördüğü için konu açmıştım. 2D oyunu niye uzun süre oynuyorsun yazmışlardı 😣.
Ahahhaahahahahahhaahha Allah'ım yardım et lütfen.
Haa bir de şu mevzu var bir konuda fikrimi beyan ettiğim zaman insanlar senin mesaj sayın az sen bilgisiz ve yenisin diyorlar. Yüz ifadem büyük bir soru işaretine dönüşüyor.
Katılıyorum. Bilgi kirliliği oluştu forumda. Kuralların katılaşması iyi olabilir.
Katılaşması gerekmiyor bence yenilenmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı