Konu: Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kamera karşısında işini yaparken sakin ve mutlu olması gerek. Ama bunun dışında gene istese de aynı olamaz. Recep Baltaş'ın sizin gibi yemek yiyen, tuvaletini yapan ve düşünen bir varlık olduğunu unutmayın. Işini yapmadığı zamanlar insan olarak yaşayacak. Her zaman robot gibi işini yapmasını beklemeyin.

Konuyla ilgili az önce de Ahmet'e mesaj atıp özür diledim. Onu da paylaşmak istiyorum.

Abi selam. Geçtiğimiz günlerde yaptığım, kendime de yakıştıramadığım yorumdan dolayı özür dilemek için rahatsız ediyorum. Olayın yaşandığı akşam bizim platformda özür diledim lakin bizzat senden ve eşinden de tekrar özür dilerim. İzlemediğim bir yayın hakkında, sadece yapılan yorumlar üzerinden bir çıkarımda bulunarak yorum yapmam yanlıştı. Bu yanlışı düzeltmek için yapabileceğim başka bir şey varsa da yapmak isterim. Teşekkürler.

Ahmet sonucun eşine omurgasız dediğinden beri kendisinden soğudum kişidir.

"Omurgasız" kelimesini kullandığıma dair bir kanıtın varsa paylaşır mısın?
Tamam, kişinin şahsından özür dilemesi gerekirdi.

Twitter'dan özel mesajla özür mesajımı gönderdim kendisine. Ayrıca iki farklı telefonuna da mesaj attım lakin dönüş alamadım.
Kaç kere hesabımı kapattığını tam bile bilmez.

Mikail kapatmış olabilir (Hemen suçu başkasına yıkma 😜 ). İnsanlara yardımcı olan kullanıcıları seviyorum. Sana puanım 9 kanka.

Son düzenleme:
Şöyle söyleyeyim, çok açık:

2012-2014 arası Wolfteam videoları çekiyordum, toplamda birkaç milyon izlendim birkaç video ile. Size yemin ederim, birkaç yıl sonra eski Facebook hesabıma giriş yaptığımda, yüzlerce mesaj isteği olduğunu fark ettim. O zamanlar bilmiyordum mesaj isteklerinin farklı yerlere gittiğini. Sonrasında Messenger indirmiştim, orada görmüştüm. Yüzlerce kişi mesaj atmıştı, kimisi oyun hesabı, kimisi hediye eşya, kimisi de birlikte oynamak / kapışmak istiyordu. Düşünün, birkaç milyon izlenme sadece, hangisi dönüp Facebook'umu bulup bu mesajları yazar ki?

Bunu Technopat ve @Recep Baltaş 'a uyarlayın, düşünmek bile istemem. İstenen şeyler aynı, yapılan yanlışlar aynı, o, bu. Bana da patlamıştı eskiden, "Konuyu okumadan niye yorum yapıyorsun?" diye. Ee haklıydı, sadece başlığı okuyup yorum yazmıştım ama bana patladı diye de söylenmiştim kendi kendime. Kısacası olur böyle şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
//Konuya gelince; evet arkadaşlar 7/24 aynı ruh halinde olmamı bekleyemezsiniz. Değilim. Gerçek hayatta yer yer sinirli bir insanım. Hatta daha önce Ali'ye bu tarzda bir YouTube serisi bile yapalım demiştim. Yayın çizgimize pek uymayacağına karar verdik.

2010'dan beri burada, ondan önce de 2004 CHIP Online Forum'u başlangıç sayarsak 16 yıldır soru cevaplıyorum. Haliyle bazen kendime hakim olamayabiliyorum. 16 senedir bunu törpülemeye çalışıyorum. Umarım bir gün başaracağım ama bu bir yolculuk...

//Konuya gelince; evet arkadaşlar 7/24 aynı ruh halinde olmamı bekleyemezsiniz. Değilim. Gerçek hayatta yer yer sinirli bir insanım. Hatta daha önce Ali'ye bu tarzda bir YouTube serisi bile yapalım demiştim. Yayın çizgimize pek uymayacağına karar verdik.

2010'dan beri burada, ondan önce de 2004 CHIP Online Forum'u başlangıç sayarsak 16 yıldır soru cevaplıyorum. Haliyle bazen kendime hakim olamayabiliyorum. 16 senedir bunu törpülemeye çalışıyorum. Umarım bir gün başaracağım ama bu bir yolculuk...
Hayırlısı diyelim be abi, sıkma canını. 😊

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Telif atmazsanız sevinirim.

2010'dan beri burada, ondan önce de 2004 CHIP Online Forum'u başlangıç sayarsak 16 yıldır soru cevaplıyorum.
Gündelik sıkıntıların üstüne, bunca yıldır tekrar eden soruları görmek sinirlendiriyor olabilir.
Normal üyeler olarak burada bir süre takıldıktan sonra benzer soruları görmeye başlıyoruz.

@canxx Jahrein edit yapılmamış, bir nevi emek verilmeden direkt yayınlanan videolara telif atabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı