Konu: Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Samimi bir şey söylemek istiyorum. Epeydir de düşünüyorum açıkçası. YouTube'de "Teknobiyotik" ne ise, Technopat Sosyal'de Recep Baltaş. Aynı. Ben cidden merak ediyorum. Videolarda çiçek gibi olan insan, sosyal'de bazen abartarak kızıp küçük düşürüyor milleti. Bunun bir sebebi var mıdır sizce? Gerçi işi kolay değil tonla insan ile uğraşmak. Haklılık payı var, yok değil fakat ne bileyim garip geliyor bana.
Böyle olmak zorunda mı değil? Hani şöyle, kişi bir ithamda bulunmamışken Recep Bey aklından geçeni direkt yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaranmaya çalışanları bekliyor olacağım :D

Konuya gelirsek, evet haklısınız. YouTube ekranında herkes sakin ve samimi durmak zorunda ama işi stresli ve birden fazla insana yazarken kafası şişiyor olabilir, normal hayatta tanımadığım için bir şeye tam olarak kesin yargı vermek zor.

Bu konuyu açarken böyle düşündüğün gerçeği :D
RDGkz7.jpg

Caps atmak geldi içimden ama yok olmasın bu sefer. :D

Videolarda tabii ki de düzgün olacak. Videoları binlerce insan izliyor, o binlerce insanın içinden her biri Sosyal'e girmiyordur elbette? Yani siz videoda bağırıp çağırmasını ister misiniz? Bana mantıksız geliyor açıkçası. Çoğu video çeken insanlar öyle zaten. Elinden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyor lakin öyle insanlar var ki bazen çiçek gibi insanları canavara dönüştürebiliyor.

Samimi bir şey söylemek istiyorum. Epeydir de düşünüyorum açıkçası. YouTube'de "Teknobiyotik" ne ise, Technopat Sosyalde Recep Baltaş. Aynı. Ben cidden merak ediyorum. Videolarda çiçek gibi olan insan, sosyal'de bazen abartarak kızıp küçük düşürüyor milleti. Bunun bir sebebi var mıdır sizce? Gerçi işi kolay değil tonla insan ile uğraşmak. Haklılık payı var, yok değil fakat ne bileyim garip geliyor bana.
Böyle olmak zorunda mı değil? Hani şöyle, kişi bir ithamda bulunmamışken Recep Bey aklından geçeni direkt yazıyor.
Normaldir. Sebebi ise videolarda kitlen daha geniş. Orada neşeli olman lazım. İnsanlık halidir. Foruma da yüksek ihtimalle yorucu mesai'den sonra giriyordur. Kafa dolmuştur. Birine patlayabilir normaldir.

Yanlış Bilgilendirme
Samimi bir şey söylemek istiyorum. Epeydir de düşünüyorum açıkçası. YouTube'de "Teknobiyotik" ne ise, Technopat Sosyalde Recep Baltaş. Aynı. Ben cidden merak ediyorum. Videolarda çiçek gibi olan insan, sosyal'de bazen abartarak kızıp küçük düşürüyor milleti. Bunun bir sebebi var mıdır sizce? Gerçi işi kolay değil tonla insan ile uğraşmak. Haklılık payı var, yok değil fakat ne bileyim garip geliyor bana.
Ahmet sonucun eşine omurgasız dediğinden beri kendisinden soğudum kişidir.

Yani onun yerine ben bile buradan sinirlenebiliyorum :)

İntel işlemcilerde RAM görmeme olayları için fan vidası gevşetme olayını günde 10 defa Ryzen işlemcilere uygulandığını görüyor.
Teknik bilgiyi bir de özel isteyen kişiler var normaldir.

Onlarca belki de yüzlerce konu açılmış, "Recep Balataş'a nasıl ulaşırım, nasıl mesaj atarım, nasıl konuşurum vb."
Haklılık payı var, ama aşmalı artık bu durumu diye düşünüyoruım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı