Konu: Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Videolarda şacak ve samimi olması gerekiyor zaten işi icabı. Diğer konuda belki yüzlerce insana cevap yetiştirmek zorunda olması ister istemez belki asabi ve sert cevaplar vermek zorunda kalıyordur. Belki de başka problemi vardır bilemeyiz. Tabi insanlar onu videolardaki gibi şacak ve samimi gördüğü için ondan daha sakin ve sabırlı cevaplar bekliyor haliyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda o kadar sinir bozucu insan topluluğu var ki, Recep ağabey ne yapsın? İnsanlar bilmedikleri konuya bilmiş bilmiş yorum yapıyor. Kanıtla deyince hakaret edip kaçıyorlar. Bazen yemin ediyorum sinir krizi geçirecek dereceye geliyorum.
Videoda zaten insanlar samimi olmak zorunda. Recep ağabeye hak veriyorum.

Hocam youtube platformunda paylasilmasi icin video cekerken her yastan, teknolojik bilgi bakimindan birbirinden farkli kisilerin anlayabilecegi ve resmiyeti koruyarak anlatmasi gerekiyor. Bu yuzden sosyale gore daha sakin ve resmi sekilde konuşuyor.

Ahmet sonucun eşine omurgasız dediğinden beri kendisinden soğudum kişidir.
Bir kere bunun için özür diledi. Yanlış olduğunu kabul etti. Tamam, kişinin şahsından özür dilemesi gerekirdi. Buradan puan kırıyorum. Ama o kelimeleri yazarken alkollü olabilir, kafası güzel olabilir, düşünmeden yazmıştır veya birileri çok sinirlendirmiştir ve patlamıştır. Her insan büyük küçük hatalar yapabilir. Çok da gömmemek lazım bence.

Ciddi ciddi hayatinin her alaninda "cicek gibi" olabilecegini mi bekliyorsunuz?

10 dakikalik videoda bir sunum yapiyor, onceden icerigi hazirlanmis bir sey. Monolog.

Burada ya da gundelik hayatta karsisina cikan tipitipler karsisinda sinir bozuluyor olabilir.

Aziz Nesin'in bir sozu var.

Forumda gerçekten çok sinir bozucu insan olduğu doğru olsa da, insan sabırlı olmak gerekiyor. Bazen aynı problem için 3 tane konu açıldığı oluyor, önceden okumadan. Fakat buradaki forumdan da kendi ajanslarını/şirketlerinin payını ve karını yükseltiyorlar, adını duyuruyorlar. Hizmet sektöründe kimseye karşı kötü/egoist bir şekilde yaklaşılmamalı, hele işletme türü özel ise. Bazen ben de rast geliyorum cevaplarına, ama fazla küçümseyen tipte yazıyor. Herkes anasının karnından öğrenip gelmiyor bilgi ve deneyimlerini. Kendisine karşı hiçbir problemim yok, fakat objektif davranmak gerekiyor. Davranışlarına geçen haftadaki olaydan itibaren daha fazla dikkat etmesi gerekiyor, yoksa kendi kariyerini ve Technopat'ın adını batıracak. Şimdi fanboylar, harekete geçin bakalım objektif davrananlara karşı 😅

Bir kere bunun için özür diledi. Yanlış olduğunu kabul etti. Tamam, kişinin şahsından özür dilemesi gerekirdi. Buradan puan kırıyorum. Ama o kelimeleri yazarken alkollü olabilir, kafası güzel olabilir, düşünmeden yazmıştır veya birileri çok sinirlendirmiştir ve patlamıştır. Her insan büyük küçük hatalar yapabilir. Çok da gömmemek lazım bence.
Telefondan mesaj atarak da özür diledi. Konu kapandı.

Ciddi ciddi hayatinin her alaninda "cicek gibi" olabilecegini mi bekliyorsunuz?

10 dakikalik videoda bir sunum yapiyor, onceden icerigi hazirlanmis bir sey. Monolog.

Burada ya da gundelik hayatta karsisina cikan tipitipler karsisinda sinir bozuluyor olabilir.

Aziz Nesin'in bir sozu var.
Kimse böyle bir ithamda bulunmadı. Neden ortamı germeye çalışıyorsun. Yorumunu yap geç. Buna sinir oluyorum işte. Kimse hayatın her alanında çiçek gibi olsun dememesine rağmen.

Övdüğü de oluyor sövdüğü de. Alıştım ben. Sorsam hakkımda ne düşünür hiçbir fikrim yok. Kaç kere hesabımı kapattığını tam bile bilmez.
Ama haksız da değil. İşin zorluğundan ister istemez bu tip davranışlar sergileyebiliyor. Benim de kişiliğim öyle. Kızmaya pek hakkım yok. Böyle kabullenilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı