Konumunuz ve kullandığınız ISS

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum ama her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Ne yapacağımı bilemedim, sizlerden istediğim oturduğunuz yeri ve kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcısının artı ve eksilerini yazmanız. Ben başlıyorum.
Bağcılar/İstanbul Türk Telekom 13Mbps download 1Mbps upload alıyorum ev telefonu ile birlikte 105 TL fatura ödüyorum. MS 6-8 arası CS:GO'da 45-50 ms memnun sayılırım. Tek derdim download zaten taahhüt bitmek üzere, yeni bir ISS arayışındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet 25Mbps akıllı tarifeyi kullanıyorum. Memnunum 1-2 kesilme dışında bir problem olmadı.

Yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum ama her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Ne yapacağımı bilemedim, sizlerden istediğim oturduğunuz yeri ve kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcısının artı ve eksilerini yazmanız. Ben başlıyorum.
Bağcılar/İstanbul Türk Telekom 13Mbps download 1Mbps upload alıyorum ev telefonu ile birlikte 105 TL fatura ödüyorum. MS 6-8 arası CS:GO'da 45-50 ms memnun sayılırım. Tek derdim download zaten taahhüt bitmek üzere, yeni bir ISS arayışındayım.
TOKAT/Erbaa VDSL2\62-57Mbps download 7.5 mbps upload Türknet. İlk aldığım zamanlarda modem yazılımını uzaktan güncellediler ve bir kaç kez kesinti oldu. Onun dışında problem yok.

10 Mb Upload çıkıyor hız testinde ve aylık 85 TL. İlk ay bizden 25 ay taahhüt 12 Mb Devam kampanyası_ikna paketi gibi bir şeydi. Türk Telekom.

Malatya'da Türk Telekom 35Mbps. 5.5 - 6 uploadım var. Telefonum yedekleme yaparken oyunlarda discord'da vs. pingim çıkıyor son zamanlarda bu ve fiyatı dışında memnunum.

Türknet 33 mbps ve ideal ping. Neye cevap verdiğini anlamayan bir müşteri hizmetleriyle geliyor. Keşke sadece övebilsem.

İş yerimde Beylikdüzü Fiber kullanıyorum. 109.90TL 8.00- 20.00 arası 50MBPS download, 7 Upload. Diğer saatler 24' e düşüyor. Upload yine aynı. Türkiye sunucularında 8 9 ping oluyor.
Evimde Beylikdüzü VDSL kullanıyorum. 104.90TL 24MBPS download, 3 Upload. Türkiye sunucularında 14 Ping oluyor.
Kilis Merkez evimde TurkTelekom kullanıyorum. 64.99TL 8MBPS Download, 0.5- 1 Upload.

Geri
Yukarı