Konuştuğum kişinin fake olmasından şüpheleniyorum

YiğitkeremS

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam, yaklaşık 2 haftadır Instagram üzerinden bir kızla konuşuyorum ve bu kişinin fake olduğundan şüpheleniyorum.
Bunun en başlıca sebebi kendisi Muğla'da yaşadığını söylüyor ve Alanya'ya sadece 1 haftalğına geldiğini söyledi ancak takipçilerinin %90'ı Alanya'dan. Sorduğumda isei garip anlamadım dedi.
Hesabı bana biraz fake geliyordu, hala da öyle aslında. Biraz araştırma yaptım ve maili şöyle c*******7. Bu mail fake mi sizce? İnternette bazı kişiler fake mail olabileceğini söyledi ve fake hesaplar nasıl olur bunun hakkında biraz bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Gerçi şu an soğuk yapıyor, eğer gerçekse böyle bir kızı kaybettiğime çok üzülürüm. İlk defa ciddi ilişkim olacakken dertler stresler başımdan hiç eksik olmuyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçi şu an soğuk yapıyor, eğer gerçekse böyle bir kızı kaybettiğime çok üzülürüm. İlk defa ciddi ilişkim olacakken dertler stresler başımdan hiç eksik olmuyor maalesef.

Kızla (?) daha yüz yüze görüşmemişsin bile. Bu tripler ne?

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi görüntülü davet yap. Doğrularsan hemen ardından yüz yüze buluşmaya davet et. 2 hafta sosyal medyada kaybedilemeyecek bir süre.

Kızla (?) daha yüz yüze görüşmemişsin bile. Bu tripler ne?

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi görüntülü davet yap. Doğrularsan hemen ardından yüz yüze buluşmaya davet et. 2 hafta sosyal medyada kaybedilemeyecek bir süre.

Maalesef bu durumla savaşıyorum hemen işi ciddi zannediyorum şu an soğuk yapıyor ne yapacağım bilemiyorum.

Pinterestden tara ilk başta ve googledan burda çıkmıyosa yüzde 90 değildir. Bunlara ek olarak davranışlarında gariplik seziyosan gereksiz hızlı yavsama fln bi 10 sn tipini goreyim de fake değilse kabul eder.

Pinterest'den tara ilk başta ve Google'dan burada çıkmıyorsa yüzde 90 değildir. Bunlara ek olarak davranışlarında gariplik seziyorsan gereksiz hızlı yavsama falan bir 10 sn tipini goreyim de fake değilse kabul eder.

Yok be hocam gerçek galiba Google de Pinterest'te yok gereksiz de yavşamıyor soğuk yapyor bir nevi ghostluyor şu an ne yapacağım bilemiyorum.

Pinterestden tara ilk başta ve googledan burda çıkmıyosa yüzde 90 değildir. Bunlara ek olarak davranışlarında gariplik seziyosan gereksiz hızlı yavsama fln bi 10 sn tipini goreyim de fake değilse kabul eder.
Google ve Pinterest'te çıkmazsa %90 fake değil midir? Kız fakeyse ve aptal biri değilse kullandığı fotoğrafları Pinterest veya Google'dan almak gibi bir aptallık yapmaz. Bir çok fake hesap, az takipçili gizli Instagram hesaplarına sahip kişilerin fotoğraflarını kullanıyor. Dolayısıyla da fake olup olmadığını anlayamıyorsun. Bu yüzden "Google'da ve Pinterest'te aratınca çıkmıyorsa büyük ihtimalle fake değildir" görüşü çok saçma.

Google ve Pinterest'te çıkmazsa %90 fake değil midir? Kız fakeyse ve aptal biri değilse kullandığı fotoğrafları Pinterest veya Google'dan almak gibi bir aptallık yapmaz. Bir çok fake hesap, az takipçili gizli Instagram hesaplarına sahip kişilerin fotoğraflarını kullanıyor. Dolayısıyla da fake olup olmadığını anlayamıyorsun. Bu yüzden "Google'da ve Pinterest'te aratınca çıkmıyorsa büyük ihtimalle fake değildir" görüşü çok saçma.
Olaya bağlı burda para isteme ya da abartılı yavsayip +18 foto aldıktan sonra tehdit falan olmadığı için eğlencesine açmıştır. Ondan milletin fotosunu kullanıp suç işlemek istemez Pinterest varken.

Geri
Yukarı