Konuştuğum kız beni engelledi

Seni o kadar iyi anlıyorum ki tarif edilemez kızla normal arkadaş olarak takılıyordum 1.5yıldır kızı görmen gerek o kadar samimiki fotoğrafları atsam dersin bu kız seni çok seviyor tabii sonra kız bütün ilgisini kesti hep sevgilisiyle oynadı bende onu enayi gibi 10 saat bekledim her gün en sonundada sana annelik yapmaktan yoruldum kötü insan deyip hayatımdan çıktı Valorant WhatsApp Discord Instagram Snapchat telefon her yerden engelledi ve kıza tonlarca hediye almıştım ama ben sana söyleyeyim bunlar gibi bencil insanlar için üzülmek istemiyorsan git onun kalbini kır bu en iyi vereceğim tavsiyedir bu kız deprem zamanında bile engellemi açıp iyi misin diye sormadı tam bir ikiyüzlüydü ve artık hayatına odaklan hobi edin derslerini geliştir sana yemin ediyorum şu an iskenderundayım spor salonu falan yok okulda yok şınav çekiyorum ders anlatımı dinliyorum bunları sal ahirete cezalarını çekicekler zaten kız beni bıraktığı sevgilisini de satmış 🤣🤣🤣 aradan 6 ay geçti gülüp geçiceksin cidden sadece kendine odaklan.

Discord'dan bir kızla tanıştım. Kızın sevdiği konuştuğu bir çocuk varmış ama çocuk eski sevgilisiyle barıştığı için sinirlenmiş bunları bana anlattı. Kızın söylediği şeyleri fazla takmadım. Sonraki gün babasıyla kavga ettiğini söyledi biraz konuştuk sonra Valorant girdik. Kız oyundayken sanki bu başına gelen seyleri bana anlatmamış gibiydi biraz tuhaftı. 2-3 el oynadıktan sonra 2 tane çocuk geldi direkt Reyna ve Raze kitlediler. Oyun esnasında sürekli bize sataşıyorlardı ve kızın hoşuna gidiyordu. Sonra benimle giren kızı takımlarına çağırdılar. Kızda girelim sende gel dedi kabul etmedim. Sonra o 2 çocuk benimle dalga geçtiler. Bir süre sonra çocuklar bana güldü ve kız beni DC'den engelledi Valorant'tan da sildi. Kendimi çok berbat hissediyorum öyle anlatmak istedim. Normalde böyle şeylere moralim bozulmazdı ama bu olan şeyleri kabullenemedim. Genelde Online oyunlarda da kızlarla tanışıyorum bana ilgili davranıyorlar falan sonra bakıyorum beni bir anda silmişler. Kendimi iyi hissetmem için neler yapmalıyım? Böyle bir olayla karşılaşırsam nasıl karşılık vermeliyim? Tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

Kızın adı Mine veya Emine miydi?

Seni o kadar iyi anlıyorum ki tarif edilemez kızla normal arkadaş olarak takılıyordum 1.5yıldır kızı görmen gerek o kadar samimiki fotoğrafları atsam dersin bu kız seni çok seviyor tabii sonra kız bütün ilgisini kesti hep sevgilisiyle oynadı bende onu enayi gibi 10 saat bekledim her gün en sonundada sana annelik yapmaktan yoruldum kötü insan deyip hayatımdan çıktı Valorant WhatsApp Discord Instagram Snapchat telefon her yerden engelledi ve kıza tonlarca hediye almıştım ama ben sana söyleyeyim bunlar gibi bencil insanlar için üzülmek istemiyorsan git onun kalbini kır bu en iyi vereceğim tavsiyedir bu kız deprem zamanında bile engellemi açıp iyi misin diye sormadı tam bir ikiyüzlüydü ve artık hayatına odaklan hobi edin derslerini geliştir sana yemin ediyorum şu an iskenderundayım spor salonu falan yok okulda yok şınav çekiyorum ders anlatımı dinliyorum bunları sal ahirete cezalarını çekicekler zaten kız beni bıraktığı sevgilisini de satmış 🤣🤣🤣 aradan 6 ay geçti gülüp geçiceksin cidden sadece kendine odaklan.

Ben hep böyle şeyler yaşadığım için artık arkadaş ortamı hariç bir kızla teke tek sohbet etmemeye başladım. Deprem olduğundada 2 kız kendine dikkat et diyordu bir şey olunca yaz diyordu 1 hafta falan hiç mesaj atmadım şu an biri beni engelledi diğeride arkadaşlıktan çıkarmış. Çok moral bozuyorlar o yüzden aynı ilden olmadığım kızlarla muhabbet etmeyeceğim uzak mesafe ve sanaldan konuşmak berbat bir şey. Sanada geçmiş olsun.

Kızın adı Mine veya Emine miydi?
Kızı o günden sonra bende engellediğim için hatırlayamıyorum ismini

Geri
Yukarı