Arkadaşım Beni Engelledi

Merhabalar bay ve bayanlar. 4 sene önce Kadıköy'e taşınmıştık. Okuldaki sınıfımda bir çocukla tanıştım. Tabii o zamanlar ortaokul okuyorduk. İşte o çocukla arkadaş olduk. Zaman geçti ve beni en yakın arkadaşından bile daha çok sevmiş olabilir. En yakın arkadaşı ile eskisi gibi değildi, bu çıkarımı buradan yapıyorum. Arkadaşla her akşam CS:GO girerdik. Hatta CS:GO'ya o beni başlattı. :) Beraber yedik içtik. Zaman öylesine güzel bir şekilde aktı gitti. Ve sınıf. Ben başka bir yere taşındım, ondan uzak bir yere, Bakırköy'e. Yazın yine iletişimimiz vardı. Konuşurduk beraber oyun oynardık. Sonra okullar açıldı. Geçen seneki notlarım kötü olduğu için ailem bilgisayara bu sene el koydu. Onunla iletişim kuramadım. Tek iletişim kurduğumuz yerde Steam'di. Onunla iletişim kuramadım bir daha. Ancak aradan 3 sene geçti ve bu gün onunla konuştum ancak yabancı dilde konuşuyordu, ama dalgasına konuşuyordu. Beni tanımamıştı. Kendimi açıklayınca iletişimi kesti ve beni engelledi. Aramızda hiçbir sorun yoktu. Ancak o beni engelledi. Niye bilmiyorum. İçimi dökesim geldi buraya, sağ olun. :)
Niye yabancı dil konuştuğunu anlayamadım ama keşke Discord üzerinden iletişime geçseydiniz. Telefonun vardır diye düşünüyorum hiç mesaj falanda mı atmadın 3 sene içinde? Belki ona kırılmış olabilir. Bilemem..

Merhabalar bay ve bayanlar. 4 sene önce kadıköy'e taşınmıştık. Okuldaki sınıfımda bir çocukla tanıştım. Tabii o zamanlar ortaokul okuyorduk. İşte o çocukla arkadaş olduk. Zaman geçti ve beni en yakın arkadaşından bile daha çok sevmiş olabilir. En yakın arkadaşı ile eskisi gibi değildi, bu çıkarımı buradan yapıyorum. Arkadaşla her akşam CS:GO girerdik. Hatta CS:GO'ya o beni başlattı. :) beraber yedik içtik. Zaman öylesine güzel bir şekilde aktı gitti. Ve sınıf. Ben başka bir yere taşındım, ondan uzak bir yere, bakırköy'e. Yazın yine iletişimimiz vardı. Konuşurduk beraber oyun oynardık. Sonra okullar açıldı. Geçen seneki notlarım kötü olduğu için ailem bilgisayara bu sene el koydu. Onunla iletişim kuramadım. Tek iletişim kurduğumuz yerde Steam'di. Onunla iletişim kuramadım bir daha. Ancak aradan 3 sene geçti ve bu gün onunla konuştum ancak yabancı dilde konuşuyordu, ama dalgasına konuşuyordu. Beni tanımamıştı. Kendimi açıklayınca iletişimi kesti ve beni engelledi. Aramızda hiçbir sorun yoktu. Ancak o beni engelledi. Niye bilmiyorum. İçimi dökesim geldi buraya, sağ olun. :)

Buna çok benzeyen bir konu açmıştım bence de unut onu sen herkesten daha değerlisin.

İngilizce dalgasına konuşarak ayıp etmiş, ama sen ona hiç yazmadın diye de olabilir.
Yani bilgisayarına el konulduğunu bilmediği için.

Son düzenleme:
Arkadaşın demek ki seni takmıyor. Gerçekler acıdır, engelliyorsa hayatında bir eksikliğini hissetmiyordur. Maksimum 2 hafta üzülürsünüz sonra unutursunuz zaten.

Geçmiş olsun.

1- Hesabını satmış olabilir veya çaldırmış olabilir.
2- Sosyal medya aracılığıyla iletişim kurman veya araman daha sağlıklı olur.
3- Eğer birinci söylediklerim ihtimal dahilinde değilse hiç umursama, öyle arkadaş mı olur yahu!

Hesabı satmış olabilir. Yabancı dille konuşmasını başka bir sebebe bağlayamadım. Telefon numarası varsa en sağlıklı konuşma buradan geçer. Harbi oysa bırak gitsin. Vazgeç.

4bfd926fc49df43aa47c9f4104d2ffc8.jpg

Senin kisi arkadaşlık değilki, sanal ortamda vakit geçirme. Artık yeni nesil hele ki bu virüs döneminde herkes sanal arkadaş, bilgisayar ortamında vakit geçiriyorsunuz sonra sıkı fıkı olduğunuzu sanıyorsunuz, tasolarla meşelerle oynayıp ortak olmayan, mahalle maçları yapmayan, saklanbaç oynamayan nesil arkadaş markadaş olmaz kardeşim benim, acı ama gerçek, yanlış zamanda doğdunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı