Konuştuğum kıza soğuk davrandıktan sonra benden soğudu

Charim

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben bir kızla bayağıdır konuşuyorum ama kız uzakta, aramızda şehirler var. 4-5 ay oldu vallahi ara sıra küstük barıştık ama sevgili de değiliz, ara sıra iltifat felam ediyoruz kız geçen fotomu istedi ben de attım, yakışıklı biri değilim ama kız benim fotomu çıkartmış duvara asmış, abarttım mi diyor bir de çok güzel bir şey aslında kızla aramızda şehirler olduğu için bir şey yaşanması imkansız gibi ama kızın duvarinda yer alacak kadar önemli bir yer edindim fark edilmeden az önce böyle soğuk davrandım, biraz böyle uzak kalma konularına girdim kız da sen bunları mi istiyosun dedi. Şimdi mesajlarima bakmıyor yanlış bir şey mi yaptım iyi bir şey mi bir yardım edin, fikir danışın kızla sonuçta sevgili değiliz bir şey değiliz ama kızın hayatında o kadar büyük yer edinmisim, kafayı yemek üzereyim bir yardım edin.

Hocam ben de burada kızın ne demek istediğini anlayamadım, siz uzak kalma kalma derken şehirlerden mi bahsettiniz?
Zaten aramızda şehirler var da ben işte konuşmayı kesersek ne yaparsın felan o konulara girdim sen de bunları mi istiyosun dedi 18 saat felan oldu bakmiyo mesaja bı yandan iyi oldu çünkü sevgili değiliz zaten uzakta olduğumuz için de olamayız ama kız benim fotomu duvarına aşmış bir de ben yakışıklı biri değilim kızın hayatinda çok büyük yer kaplamışım gibi geldi o yüzden böyle yaptım haklı miyim değil miyim

Zaten aramızda şehirler var da ben işte konuşmayı kesersek ne yaparsın felan o konulara girdim sen de bunları mi istiyosun dedi 18 saat felan oldu bakmiyo mesaja bı yandan iyi oldu çünkü sevgili değiliz zaten uzakta olduğumuz için de olamayız ama kız benim fotomu duvarına aşmış bir de ben yakışıklı biri değilim kızın hayatinda çok büyük yer kaplamışım gibi geldi o yüzden böyle yaptım haklı miyim değil miyim
Kıza önce sizi ne olarak gördüğünü sorsaydınız keşke. Hoşlanıyorsa ve sevgili olmak istediğini söylerse uzak mesafeden dolayı istemediğinizi düzgün bir şekilde söyleyebilirsiniz. Ama yok sevgili olmak istemiyorsa arkadaş kalmak istiyorsa ve siz de o şekilde devam etmek istiyorsanız, kafa karıştırıcı hareketler yapmamasını isteyin. Fotoğrafı duvara asmak fazla abartı olmuş herhangi bir gerekçe olmamasına rağmen bağlanmış. Bu da hoşunuza gitmemiş belli ki o yüzden bahsedin. Ayrıca yakışıklı olup olmamanızla hiçbir alakası yok hocam emin olun. Bu şekilde düşünmeyin kendinizi asla aşağı çekmeyin gerek yok :)

Kıza önce sizi ne olarak gördüğünü sorsaydınız keşke. Hoşlanıyorsa ve sevgili olmak istediğini söylerse uzak mesafeden dolayı istemediğinizi düzgün bir şekilde söyleyebilirsiniz. Ama yok sevgili olmak istemiyorsa arkadaş kalmak istiyorsa ve siz de o şekilde devam etmek istiyorsanız, kafa karıştırıcı hareketler yapmamasını isteyin. Fotoğrafı duvara asmak fazla abartı olmuş herhangi bir gerekçe olmamasına rağmen bağlanmış. Bu da hoşunuza gitmemiş belli ki o yüzden bahsedin. Ayrıca yakışıklı olup olmamanızla hiçbir alakası yok hocam emin olun. Bu şekilde düşünmeyin kendinizi asla aşağı çekmeyin gerek yok :)
Hocam şimdi kız mesajlarima bakmiyo ve muhtemelen de daha da bakmaz ama engel de atmamiş sizce bu saatten sonra nasıl bı yol izlemeliyim

Yeni konular

Geri
Yukarı