Konya/Çumra için ISS önerisi

huzeyfe cilbiz

Femtopat
Daha fazla  
Bulunduğum lokasyon Konya/Çumra. Çoğu internet sağlayıcısının sitesinden altyapı sorguladım internet bulamıyorum. Şu anki kullandığım internet buranın yerli bir internet sağlayıcısı 14 Mbps internet kullanıyorum ve oyunlarda ping değerlerim hiç sabit değil, kablo ile bağlanmama rağmen TR serverlerinde 50 ping alıyorum ve bir anda 60-70-200 sonra aniden iniyor. Haliyle oyun oynanmıyor. Sağlayıcı ile görüşüyorum pek umursamıyorlar gibi, işte hız testi linki atıyorlar 14 çıkıyor. Sorun yok deyip kapatıyorlar. Sorunun ping olduğunu ya anlamıyorlar ya umursamıyorlar. Demek istediğim ya bu ping sorununun bir çözümü varsa çözümü ya da bilen birisi lokasyonuma göre bir internet sağlayıcısı önerebilir mi, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom
Turkcell Superonline.
Vodafone
Kablonet.
TurkNet.

Bunlar kendi altyapıları olan ISS. Kendi sitelerinden •••• altyapı sorgulama yazarak ulaşabilirsin hepsinden altyapını sorgulattıktan sonra sonuçları bizimle paylaşı mısın? Eğer hiç altyapın yoksa Vodafone redbox, Turkcell supebox veya uzaynet öneririm. Bunlar altyapısız internet sağlayabilir ve tabii ülkemize geldiği zaman Starlink.

Yeni konular

Geri
Yukarı