Zonguldak için ISS önerisi

Kurulum olarak bir işlem yok hocam. Geçtiğiniz zaman şifre ve kullanıcı bilgilerinizi modeme girmeniz yeterli oluyor. Tabii modem değiştirmek vb işlemlerde isterler tabii ki. TurkNet kullanıyorum ve şahsen memnunum. Önceden bende Netspeed düşünüyordum. Ancak fiyatlardan sonra orası ile burası da aynı oldu hemen hemen.

Hocam aktivasyon ücreti olarak geçiyor. Netspped 450 TL TurkNet 600 veya 800 TL diyordu.

Hocam aktivasyon ücreti olarak geçiyor. Netspped 450 TL TurkNet 600 veya 800 TL diyordu.

Ben ödemedim diye hatırlıyorum hocam. Ayrıca ödemiş olsam bile o kadar bir bütçe ödemedim. Tabii bu aralar biraz fazla artma yaşandı özellikle taahhütsüz internetlerde. Ama değerini hakettiği için 20-30 veya daha düşük Mbps internetler kullananlar anlayacaktır. Bu arada işlem yaparken isterseniz benim promosyon kodumu veya başka arkadaşınızı girerseniz 6 ay indirimli olarak yansır faturanıza.

Ben ödemedim diye hatırlıyorum hocam. Ayrıca ödemiş olsam bile o kadar bir bütçe ödemedim. Tabii bu aralar biraz fazla artma yaşandı özellikle taahhütsüz internetlerde. Ama değerini hakettiği için 20-30 veya daha düşük Mbps internetler kullananlar anlayacaktır. Bu arada işlem yaparken isterseniz benim promosyon kodumu veya başka arkadaşınızı girerseniz 6 ay indirimli olarak yansır faturanıza.

Davet kodunu yazın hocam size de yararım olsun sanırım TurkNet'e gececegim.

Davet kodunu yazın hocam size de yararım olsun sanırım TurkNet'e gececegim.

Hakkımda kısmında yazıyor hocam. Şimdi buraya yazmak doğru olacağını sanmıyorum reklam durumundan dolayı. Dönüşünüzü bekliyorum sorun vs yaşarsanız da elimden geldiğince yardımcı olurum süreç ile ilgili vb.

Zonguldak bahçelievler/site tarafında ikamet etmekteyim.
Halihazırda Kablonet kullanıyoruz 100/5 paketini kullanıyoruz ama latency jitter packet loss kopma ve yüksek ms ping problemi var.
Telekom altyapılı VDSL bir ISS arıyorum.
Tavsiyeniz nedir?
Netspeed ile TurkNet arasında gidip geliyorum.
Şahsen ben NetSpeed seçerdim. Müşteri hizmetleri TurkNet'e göre çok daha iyi. Çözüm odaklı yaklaşıyorlar en azından. TurkNet'te ise hazır, kopyala ve içi boş cevaplar.

Geri
Yukarı