Konya Türk Telekom sosyal bilimler lisesi iyi mi?

Musashi M

Picopat
Arkadaşlar merhaba, matematiğim bayağı kötü ama geriye kalan derslerim iyi, özellikle sözel kısım çok iyi. Türkçede denemelerde 1-2 yanlış yapıyorum, inkılap, İngilizce ve dinde Full çekiyorum. Bayağı basit, yani sözelciyim diyebilirim. Ben sosyal bilimler lisesine gitmek istiyorum hem hukuk okumak istediğim için hem de sözelim iyi olduğu için bir de pansiyon yani yatılı kalma olayı da hoşuma gidiyor. Konya'da yaşayan varsa veya bu okulda okuyan, Türk Telekom sosyal bilimler lisesi nasıldır? Nitelikli mi? Çevresi, eğitimi vs. nasıl? Yüzdelik dilimi iyi gibi gözüküyor, %10'un altına düşmemiş. Bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, iyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240408_192436_Google.jpg
    Screenshot_20240408_192436_Google.jpg
    471,6 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20240408_192410_Chrome.jpg
    Screenshot_20240408_192410_Chrome.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 36
Arkadaşlar merhaba, matematiğim bayağı kötü ama geriye kalan derslerim iyi, özellikle sözel kısım çok iyi. Türkçede denemelerde 1-2 yanlış yapıyorum, inkılap, İngilizce ve dinde Full çekiyorum. Bayağı basit, yani sözelciyim diyebilirim. Ben sosyal bilimler lisesine gitmek istiyorum hem hukuk okumak istediğim için hem de sözelim iyi olduğu için bir de pansiyon yani yatılı kalma olayı da hoşuma gidiyor. Konya'da yaşayan varsa veya bu okulda okuyan, Türk Telekom sosyal bilimler lisesi nasıldır? Nitelikli mi? Çevresi, eğitimi vs. nasıl? Yüzdelik dilimi iyi gibi gözüküyor, %10'un altına düşmemiş. Bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, iyi sosyaller.
Daha iyi bir yere gidilebilir. O değilde yaşınıza göre maşallah iyi formunuz.

Daha iyi bir yere gidilebilir. O değil de yaşınıza göre maşallah iyi formunuz.

Teşekkür ederim devam edebilseydim daha iyi olurdum 2011 liyim o fotoğraf 2023'ten geçen seneden şubat ayında çekinmistim en iyi olma hayalim vardı ama o yıl Haziran'da belimi sakatladim çok uzun süre gitmedim son 3 aydır tekrar başladım bu senede sınav girince araya çok kötü oldu formum.

Yeni konular

Geri
Yukarı