Konya'da ölücülerin çok fazla olması

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar size yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum. Konya'da yaşıyorum geçen haber izlerken dolara baktım arttığını görünce hemen elimdeki Low-med sistemimi satayım dedim. Siz benim Low-med dememe bakmayın ben bayağı alçakgönüllüyümdür. Sistemimi de yazıyorum bana hak vereceksinizdir mutlaka. Bir de herkes RGB falan diyerek 200 300 daha fazla falan istemiş ayıptır yani insanları dolandırmak istiyorlar. Birisi geçen mesaj yazdı işte Letgo'da. Hiç ekonomi dolar molar bilmiyor gibiydi. Adama 4500 diyorum sıfırı 4250 diyor. Aşırı sinirlendim falan en son küfredip engelledim işte. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sistemim:
R5 3600 (son modeldir, 2000 TL, zamanında ben 240 dolara almıştım.)
MSI A320 (düşük demeyin OC yapılmayacak zaten işlemci çok iyi, 500TL)
MSI GTX 1050 Ti (işte olay burada kopuyor. Ya bana gelmiş RTX 5500 toplanır diyor. Benim ekran kartım MSI daha ne kadar iyi olabilir. Sadece kart zaten 2000 lira alışveriş sitelerinde)
Tauro m Plus 700W Plus (bu güç kaynağı çok güçlüdür aldığımdan beri sonuna kadar kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı)
Şık bir Casper kasa (RGB'li dandik kasa değil yani)
500GB HDD.

Düşüncelerinizi merak ediyorum. Parça parça toplayınca ben 7500-8000 lira tutuyor. Bana gelmiş fiyatı düşür diyor ya.

Not: mizah konusudur. Konya’dakilerin Saçma 2. El Fiyatları - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Ikinci el ekran karti alirsa ayni sistemin birazcik daha guclusune denk geliyor. Anakarti B450M yapma sansi da var 700-800TL'ye RX560 alirsa. Ikinci ele kim guvenecek burada Konyali abilerimiz varken...

Son düzenleme:
Bana sen adamı dolandırmaya kalkmışsın gibi geliyor.

Alakası yok bizim içtiğimiz pekmez gittiğimiz antep. Bizi Konya'da herkes bilir. Bizde dolandırıcılık falan olmaz ya.
Ikinci el ekran karti alirsa ayni sistemin birazcik daha guclusune denk geliyor. Anakarti B450M yapma sansi da var 700-800TL'ye RX560 alirsa.

Yav hemşerim isteyen 0 alsın Konya'da elden veren kim var PC'yi.
Para edecekek bir işlemci var fazla abarmışsınız sizde.

Son model zaten o. Onda bile insaflı davrandım sizde öyle diyosunuz zaten. Ama anlamıyorlar.

RGB var demek bilgisayarın iyi olduğunu göstermez. RTX 5500 çıksın alalım ayrıca. Bana gereksiz pahalı gibi geldi ve adam sizi trollemiş olabilir.

Ben de öyle düşünüyorum. Fiyat düşür, fiyat düşür falan diyordu. Pardon RTX değil RX.

Yav kardesim icine 2. el 2080 Ti + 3080 Ti SLI'i koysan bu gonyalilar dolandiriyorsun diyecek. Vallahi iflah olmaz bu gonyalilar.

Vallahi ya, son model kart koydum GTA 5 açıyor bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın ama ekran kartınızın 0'ı 2000TL olması iyi olduğu ve o parayı hak ettiği manasına gelmiyor. O fiyata arkadaşların dediği gibi daha iyisi toplanır.

RGB var demek bilgisayarın iyi olduğunu göstermez. RTX 5500 çıksın alalım ayrıca. Bana gereksiz pahalı gibi geldi ve adam sizi trollemiş olabilir.

Bende aynısını diyorum gardaş. Gereksiz pahalılaştırıyorlar RGB'yle falan Casper sade kasada satıyorum anlamıyorlar değerimi.
Kusura bakmayın ama ekran kartınızın 0'ı 2000TL olması iyi olduğu ve o parayı hak ettiği manasına gelmiyor. O fiyata arkadaşların dediği gibi daha iyisi toplanır.

GTA 5 açıyor yav daha napsın bu kart. Hem oyunlara para kaptırmamış olurlar.

Geri
Yukarı