Kopya çekmenin yaptırımı nedir?

Daha fazla  
Merhaba. Türkçe sınavında kopya hazırladım ama sınavdan önce arkadaşıma söylemiştim kopya hazırladığımı. O da sınav günü herkese söylemiş kopya çekeceğimi ve sınavda ben kopya çekerken beni görmüş. 4 kişi söyleyecekler hocaya. Disipline mi gideceğim yoksa sınıfta mı kalırım? :(

Merhaba. Türkçe sınavında kopya hazırladım ama sınavdan önce arkadaşıma söylemiştim kopya hazırladığımı. O da sınav günü herkese söylemiş kopya çekeceğimi ve sınavda ben kopya çekerken beni görmüş. 4 kişi söyleyecekler hocaya. Disipline mi gideceğim yoksa sınıfta mı kalırım? :(
Hocanın insafına bağlı. Kaçıncı sınıfsın?

Disipline gidersin. Gelecekte başına dert açacaktır ayrıca. Tutanak tutarlar büyük ihtimal. Uzaklaştırma yiyenleri duymuştum ama pek sanmam. Ayrıca sizi kopya çekerken öğretmen görmediyse öğretmeninin insafına kalabilir durum.
SInıfta kalmazsın diye biliyorum. Kanıtları var mı? Şaka yaptım diyebilirsin.
Yalan söylemeyi mi öneriyorsunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı