Kopyalama işlemi sırasında dosya bilgilerinin değişmesi

Dogukanparlak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Windows 11'den telefonuma bir klasör fotoğraf taşımak istedim (7000+ ve 16 GB veri yapıyor bu ) ama fotoğraflar taşındıktan sonra bir kısmının tarih bilgisinin bugün olarak güncellendiğini fark ettim. Olayın garip tarafı ben bu verileri yine telefonumdan aktarmıştım ve hiçbir sorun çıkmamıştı. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba herhangi bir program vesaire var mı acaba?

Edit: Az önce flash beleğime aynı klasörü yedekledim ve herhangi bir sorun fark etmedim.

Son düzenleme:
Eğer bu dosyalar bilgisayarınızda son değiştirilme tarihi olarak bugün gözüküyorsa yüksek ihtimalle sıkıntı yoktur.
Hayır ,bilgisayarda değiştirilme ya da çekilme tarihine baktığım zaman ikisinde bu gün olarak görünmüyor (bir dosyanın tarih bilgilerini ekledim)

Merhaba arkadaşlar, bugün Windows 11'den telefonuma bir klasör fotoğraf taşımak istedim (7000+ ve 16 GB veri yapıyor bu ) ama fotoğraflar taşındıktan sonra bir kısmının tarih bilgisinin bugün olarak güncellendiğini fark ettim. Olayın garip tarafı ben bu verileri yine telefonumdan aktarmıştım ve hiçbir sorun çıkmamıştı. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba herhangi bir program vesaire var mı acaba?

Edit: Az önce flash beleğime aynı klasörü yedekledim ve herhangi bir sorun fark etmedim.

Edit 2: Hatalı fotoğrafların yüzde 99u ya WhatsApp'ya da Snapchat kaynaklı fotolar.
Edit 3: Google Fotoğraflar dosyaları orijinal tarihleri ile görüyor ama Samsung galeri hatalı görmeye devam ediyor.
Edit 4: Windows fotoğraflar uygulamasından tarihi / saati değiştirince artık Samsung'da görmeye başladı doğru tarihi.

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-14_225759449.png
    resim_2023-01-14_225759449.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı