Sürprizbozan Korkudan oyun oynayamıyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf663

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi korkudan oyun oynayamıyorum. Metro 2033 Redux oynuyordum bir ara korkudan bıraktım. Şimdi bir Witcher 3'e şans vereyim dedim. Keira Metz görevinde değişik bir canlı var ondan korktum onu da oynayamıyorum. Şu an çok severek The Last of Us Part 1 oynuyordum. Asansörden düştüğümüz yerde şişman bir yaratık var ve o bölümü geçemedim, bir türlü öldüremedim. Şimdi onu da bırakma raddesine geldim. Ne yapabilirim bu olayla nasıl baş edeceğim? Sırf korku yüzünden güzel bir sürü oyunu oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkada şarkı açın hocam podcast falan açın.
Aynen Enis Kirazoğlu da bu tarz bir şey yapmıştı. Cem Yılmaz dinleyerek oynuyormuş bir ara :D

Başlıkta da yazdığı gibi korkudan oyun oynayamıyorum. Metro 2033 Redux oynuyordum bir ara korkudan bıraktım. Şimdi bir Witcher 3'e şans vereyim dedim. Keira metz görevinde değişik bir canlı var ondan korktum onu da oynayamıyorum. Şu an çok severek The Last of Us Part 1 oynuyordum. Asansörden düştüğümüz yerde şişman bir yaratık var ve o bölümü geçemedim, bir türlü öldüremedim. Şimdi onu da bırakma raddesine geldim. Ne yapabilirim bu olayla nasıl baş edeceğim? Sırf korku yüzünden güzel bir sürü oyunu oynayamıyorum.

Kanka bende de öyle oluyor ama bu bir kerelik bir şey örnek olarak FNAF oynuyorum jumpscare yiyorum korkuyorum 2 nci kez yiyince normal gibi hissediyorum korkularının üstüne git onları oyuncak ayıcık gibi düşünüyorum 🤙

Başlıkta da yazdığı gibi korkudan oyun oynayamıyorum. Metro 2033 Redux oynuyordum bir ara korkudan bıraktım. Şimdi bir Witcher 3'e şans vereyim dedim. Keira metz görevinde değişik bir canlı var ondan korktum onu da oynayamıyorum. Şu an çok severek The Last of Us Part 1 oynuyordum. Asansörden düştüğümüz yerde şişman bir yaratık var ve o bölümü geçemedim, bir türlü öldüremedim. Şimdi onu da bırakma raddesine geldim. Ne yapabilirim bu olayla nasıl baş edeceğim? Sırf korku yüzünden güzel bir sürü oyunu oynayamıyorum.

Sen Outlast Resident Evil Silent Hill falan oynasan korkudan kafayı yersin herhalde.

Steam'de size uygun oyunlar da var, onları deneyebilirsiniz.

images (17).jpeg

Şunu tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı