Hikayeli oyun oynayamıyorum

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
6 Yıl önce lisedeyken bilgisayar toplamadan önce Xbox 360 konsolum vardı ve okul bitsin de eve gidip GTA 5 oynayayım diye can atıyordum. Nitekim oyunu Xbox konsolumda 3 kez de bitirdim. Fakat yaklaşık 4 yıldır oyun bilgisayarım var, defalarca upgrade yaptım, sattım yeni aldım falan ama ne yaparsam yapayım hikayeli oyun oynayamadım. Sürekli Online ya da multiplayer oynuyorum (Battlefield 1, Apex Legends, Battlefield 4, Insurgency sandstorm, CS:GO). Hikayesi güzel oyunları satın alıyorum, en fazla 4-5 saat oynayıp öylece bırakıyorum.
Garip gelebilir ama şöyle bir durum var. Single Player yani hikayeli tek kişilik oyun oynarken evde kimse yoksa kendimi oyunu oynarken yalnız hissediyorum ve bu durumdan dolayı niyeyse oynayamıyorum. Bu durumu nasıl aşabilirim? Eskiden konsolda olduğu gibi hikayelere dalmak istiyorum tekrardan :D.

Bendede bu sorun var,karantinadan galiba,normal ara sahneler bile ölümcül uzunlukta gibi geliyor.İzleyemiyorum direk geçiyorum geçtiğim için de anlamıyorum hikayeti böyle kısır bir döngü var :D

Film izlemeyi seviyorsanız film tarzlı seçimli oyunları oynayabilirsiniz. Yani çok fazla ara sahneye sahip. Mesela Detroit: Become Human.

Geri
Yukarı