Hikayeli oyun oynayamıyorum

Benim gibi taş fırın erkeği olanlar sadece Online oyunlar oynar. Dandik yapay zekalı botlar ile kapıştığımız, hikayesi film ve kitaplardan araklama olan, oynanışı üstüne gelen botlara tek tuş spamlemekten ibaret olan singleplayer oyunları neden oynayacaksın ki zaten? Tavsiye ettiğim oyunlar CoD warzoe, Valorant, LoL, CS:GO, Apex Legends. Yazdığım tüm oyunlar beleş bu arada, 5 saatlik oyun için aylık maaşını vermiyorsun.

Harbi delisin adamım. Bu diziyi 5 kez bitiren adamın hikaye oyununda scofielda bürünüp düşünerek sona ulaşması gerekirdi. Sanırım beyin kurcalayan aksiyon tarzı bir şeyler sana göre.

The escapist 2 oynamalısın o zaman. Bence tam senlik.

Deneyeyim onu da, A Way Out sarıyor şu anlık.

S.O.M.A öneririm gizem ve atmosferi sayesinde merak ettiriyor hep ileride ne olacak acaba diye.

Benim gibi taş fırın erkeği olanlar sadece Online oyunlar oynar. Dandik yapay zekalı botlar ile kapıştığımız, hikayesi film ve kitaplardan araklama olan, oynanışı üstüne gelen botlara tek tuş spamlemekten ibaret olan singleplayer oyunları neden oynayacaksın ki zaten? Tavsiye ettiğim oyunlar CoD warzoe, Valorant, LoL, CS:GO, Apex Legends. Yazdığım tüm oyunlar beleş bu arada, 5 saatlik oyun için aylık maaşını vermiyorsun.
max lol cü.

Geri
Yukarı