Korona en kolay yoldan nasıl atlatılır?

MASTERBS

Centipat
Daha fazla  
Korona testimiz pozitif. Bugün 4.gün 2 şey soracağım. İlk nasıl daha rahat atlatabiliriz? Olanlara en çok ne iyi geldi bu arada ilaç verdilar adı favimor kullandık 8-8 bir yan etkisi oldu mu sizde? Son soru annemde korona gözünde kanlanma oldu. Nasıl geçer?

Öncelikle geçmiş olsun. Annenizin durumu hakkında bir şey diyemem çünkü doktor değilim ama tavsiyelerim arasında (boğaz ağrısı var ise sıcak içecek tüketmeniz ve odanızı havalandırmanızı öneririm) bunları söyleyebilirim.(Geçen yıl geçirmiştim)

Öncelikle geçmiş olsun. Annenizin durumu hakkında bir şey diyemem çünkü doktor değilim ama tavsiyelerim arasında (boğaz ağrısı var ise sıcak içecek tüketmeniz ve odanızı havalandırmanızı öneririm) bunları söyleyebilirim.(geçen yıl geçirmiştim)

Odayı bol bol havalandırıyoruz ama hava 38 derece yani sıcak şeyler içemiyoruz.
Anneme "theraflu" adındaki grip ilacı iyi gelmişti.

Göz kanlanması içinmi?

Korona testimiz pozitif. Bugün 4.gün 2 şey soracağım. İlk nasıl daha rahat atlatabiliriz? Olanlara en çok ne iyi geldi bu arada ilaç verdilar adı favimor kullandık 8-8 bir yan etkisi oldu mu sizde? Son soru annemde korona gözünde kanlanma oldu. Nasıl geçer?

Vitamin kullanın, meyve yeyin. (ben her gün vitamin aldım sadece 1 gün ateşim çıkarak atlattım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı