Korona mıyım?

Koronasın kardesim.
Neye dayanarak söyledin?
İlk öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Bunu net olarak bilemeyiz. O düşen tostu alıp yedikten sonra virüs kapmış olabilirsiniz veya dediğiniz gibi Corona olmuş olabilirsiniz. Virüsün nerede ne zaman çıkacağı belli olmaz. Ama "griptir" deyip test yaptırmamak büyük cahillik(üstünüze alınmayın) olur
İlk öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Bunu net olarak bilemeyiz. O düşen tostu alıp yedikten sonra virüs kapmış olabilirsiniz veya dediğiniz gibi Corona olmuş olabilirsiniz. Virüsün nerede ne zaman çıkacağı belli olmaz. Ama "griptir" deyip test yaptırmamak büyük cahillik(üstünüze alınmayın) olur

Beyler-bayanlar şu an yutkununca boğazım hafif yanıyor ve biraz da burnum akıyor. Sizce grip miyim yoksa korona mı? Bundan 2-3 gün önce yere düşen tostumu yemiştim acaba ondan mikrop mu kaptım diyorum. Ya da bundan 3 gün önce suflenin yanında dondurma yemiştim oradan mı boğazımda yutkununca yanıyor diyorum? Yoksa 1 hafta önce açık alanda şu an koranalı bir çocukla durmuştum ondan mı diyorum. Ayrıca doğum günümü de kutlarsanız beni mutlu edersiniz en azından moralim yükselir.

Hocam koronavirüs yerini gribe taşıyor yani koronavirüs belirtileri var ama test negatif son zamanlarda çoğu kişide oluyor.

zaten en kısa sürede test yaptırmayı düşünüyorum. Kafamda soru işareti oluştu. Zaten 1 yıl önce korona geçirmiştim benim bildiğim 2. geçirişte daha ağır olur ama ben şu an 1. geçirdiğiminkinden daha hafifim. Ayrıca yüzme kursunada gidiyorum ve ister istemez ağzına klor kaçıyor. Klor olduğu yerdede korona olmaz.

Bu belirtiler ile kimse senin grip veya korona olmuşsun diyemez. Ben Korona olmuşsun dedim diyelim. Ne yapacaksın? Gidip test verebilirsin en basitinden. Kimse COVİD olduğunu bilemez. Git test ver der ve yorumlarda da öyle yazmışlar zaten.

İlk öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Bunu net olarak bilemeyiz. O düşen tostu alıp yedikten sonra virüs kapmış olabilirsiniz veya dediğiniz gibi Corona olmuş olabilirsiniz. Virüsün nerede ne zaman çıkacağı belli olmaz. Ama "griptir" deyip test yaptırmamak büyük cahillik(üstünüze alınmayın) olur.
zaten en kısa sürede test yaptırmayı düşünüyorum. Kafamda soru işareti oluştu. Zaten 1 yıl önce korona geçirmiştim benim bildiğim 2. geçirişte daha ağır olur ama ben şu an 1. geçirdiğiminkinden daha hafifim. Ayrıca yüzme kursunada gidiyorum ve ister istemez ağzına klor kaçıyor. Klor olduğu yerdede korona olmaz.
Evet, siz tam bir koronasınız(!).Hocam aşı ve PCR diye bir şey varmış duydun mu? Doğum gününüz kutlu olsun.
Zaten test olmayı düşünüyorum.Sadece sormak istedim.Testin sonuçları 6-7 saat sürüyor biliyorsunuzdur.Ben birazda merak ettiğim için söyledim.
Dalga geçmiş. Kimse senin COVİD olduğunu bilemez. Saçma sapan bir soru.
Zaten kesin bir cevap beklemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı