Korona olan var mı?

Tat koku konusunda en ufak problemim yok ama ölü gibiyim tam olarak. Göğüs ağrılarım var vs. Sanırım cidden koronayım :D

20 yim ben fakat ciddi anlamda sırtım hareket ettikce ağrıyor. Öyle durduğum yerde bir ağrı hissetmiyorum ama

O belirti de yok bende :(

Cok tesekkür ederim ♥
Bana üşütmüşsünüz gibi geldi, ne olursa olsun paniklememeye çalışın lütfen.

Büyük ihtimalle korona veya grip benzeri bir hastalığa sahipsiniz. 112 ilgileniyor mu bilmiyorum ama arayıp evinde korona testi iste.
Az önce ben gidip test oldum. 52 saat içinde cıkacakmış sonuçları paylaşırım.
Hocam korona değilim (Test olmadım yani) hiç bir şeyim yok ama son 2 gündür sağ ciğerimin en alt kısmında derin nefes alırken ağrı hissediyorum. Ve halsizlik var son 2 gündür. Seninle aynı şikayetimiz var bakalım ne olacak.
Benim boğazlarım aşırı kötü. Kafam sersem gibi, her ayağa kalktığımda yürümeye çalıştığıımda vs dönüyor gibi ama dönmüyor da garip bir şey sersem gibiyim. Aynı zamanda hareket ettikçe sırt ve omuz bölgelerimde de ağrı var. Sadece ciğer olmadığından biraz şüphelendim ben kendimden. Eğer sigara kullanıyorsan onunla alakalı olabilir ciğer durumu
Biz ailecek pozitifiz. 4. karantina gününe giriyoruz. Panik olmaktan daralıyorum, onca ay izlediğim okuduğum haberlerin etkisiyle ölecekmiş gibi hissediyorum ama en hafif gribi yaşıyor gibiyim.

Hastaneden gelen ekip bize ilaç verdi, o ilaç işe yarıyor gibi görünüyor. Kendimde herhangi bir şey hissetmiyorum sadece tat-koku duyu kaybı yaşıyorum. Bugün hafif hafif geçmeye başladı sanırım.
Çok geçmiş olsun, aslında panik olacak bir şey yok nihayetinde bir hastalık. Geçip gider umarım en sıkıntısız şekilde. Geçmiş olsun tekrardan
Çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Leğen kemiğim ve boğazlarım aşırı ağrıyor. Yarın okula gitmem büyük ihtimalle. Olmuş olabilirim.
Geçmiş olsun, şikayetleriniz devam etmez umarım, psikolojik olarak çok yoran bir durum

Az önce ben gidip test oldum. 52 saat içinde cıkacakmış sonuçları paylaşırım.

Benim boğazlarım aşırı kötü. Kafam sersem gibi, her ayağa kalktığımda yürümeye çalıştığıımda vs dönüyor gibi ama dönmüyor da garip bir şey sersem gibiyim. Aynı zamanda hareket ettikçe sırt ve omuz bölgelerimde de ağrı var. Sadece ciğer olmadığından biraz şüphelendim ben kendimden. Eğer sigara kullanıyorsan onunla alakalı olabilir ciğer durumu

Çok geçmiş olsun, aslında panik olacak bir şey yok nihayetinde bir hastalık. Geçip gider umarım en sıkıntısız şekilde. Geçmiş olsun tekrardan

Çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Geçmiş olsun, şikayetleriniz devam etmez umarım, psikolojik olarak çok yoran bir durum
Sonuçlar?

Geri
Yukarı