Korona olan var mı?

berffynr

Decapat
Selamlar herkese, korona olduğumdan süpheleniyorum da. 4 gün önce görüstüğüm arkadaşımın görüstügü kisilerden birisi pozitif çıkmıs. Biz de kendimizden süpheleniyoruz. Bende aman aman bir belirti yok ama 2 gündür boğazlarım şiş ve yutkunurken acı verir durumdaydı, dün gece ciğer ağrısı gibi bir ağrı başladı. Akciğerlerimin alt kısmı ufak ufak ağrıyor gibi. Dayanılmayacak vs gibi değil de tatlı ağrı derler ya öyle bir şey. Acaba test yaptırmalı mıyım? Korkuyorum da hastanelerden korona değilsen bile orada kesin olursun yani. Daha önce olup da belirti gösterenler fikirlerini paylaşabilir mi? Tesekkürler

Herkeste farklı belirtileri var, benim bir arkadaşım oldu. Hiçbir belirti ya da ağrı olmadığı söylemişti. Evine test yapmaya geliyorlar sanırım hastaneye gitmene gerek olmayabilir.
Hastane cok da uzak değil, arabayla 3-4 dakika onları beklemektense yaptırıp gelmek daha mantıklı sanki.

Benim arkadaşın sadece tat alma duyusu gitmişti virüs kapınca. Riske atmaya gerek yok git test yaptır.
:( İyice korkmaya basladım. Nerden geldi bu virüs ya..

:( iyice korkmaya başladım. Nerden geldi bu virüs ya.

as.jpg

Neyse teyzem korona oldu onda da ekrem ağrısı ve koku-tat duyusunda kayıp olmuştu.

Ihımm korona olmuş birisi olarak söylüyorum kii yaşın az ise eğer soğuk algını gibi geçiriyorsun çok aşırı ilerleme sağlamıyor (Hastalığın yoksa).

Sen ben korona mıyım diye düşünsende test yaptırmak için ilerlemiş olması gerekiyor hastalığını iyice hissetmeden bir şey yapmıyorlar haberin olsun.

Sen çooook kötü olmadığın sürece kafana takma, bitki çayı iç, hafif yemekler ye ve en önemlisi dinlen hiçbir şey olmaz.

Eğer kötüleşirsen 112'yi arayıp belirttiğinde sana ekip yönlendiriyorlar gelip alıp seni teste sokuyorlar ve eğer yaşın büyükse yatırıyorlar küçükse ilaç veya reçete verip seni evine geri yolluyorlar.

Eki Görüntüle 729089

Neyse teyzem korona oldu onda da ekrem ağrısı ve koku-tat duyusunda kayıp olmuştu.
Gecmis olsun, ben ya grip vs oldum ya da korona kararsızım :d
Ihımm korona olmuş birisi olarak söylüyorum kii yaşın az ise eğer soğuk algını gibi geçiriyorsun çok aşırı ilerleme sağlamıyor (Hastalığın yoksa).

Sen ben korona mıyım diye düşünsende test yaptırmak için ilerlemiş olması gerekiyor hastalığını iyice hissetmeden bir şey yapmıyorlar haberin olsun.

Sen çooook kötü olmadığın sürece kafana takma, bitki çayı iç, hafif yemekler ye ve en önemlisi dinlen hiçbir şey olmaz.

Eğer kötüleşirsen 112'yi arayıp belirttiğinde sana ekip yönlendiriyorlar gelip alıp seni teste sokuyorlar ve eğer yaşın büyükse yatırıyorlar küçükse ilaç veya reçete verip seni evine geri yolluyorlar.
Gecmis olsun öncelikle, bir hastalığım yok 20 yasımdayım fakat ciğerlerimin alt kısmı fark edilebilir düzeyde ağrıyor, ağrı giriyor. Boğazlarım kötü, baş ağrım vs oluyor. Bir çok belirtiyi gösteriyorum sanırım. Test yapmazlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı