Korona vakalı yükselirken okulların açılması

Olaya eğitim açısından bakmak daha önemli, Oy vermeyiz tehtitlerini devlet ciddiye alsa, otarite diye bir şey kalmaz. Eğitimlerinizi almanız önemli. Ölenle ölünmez, bu yüzden yerinde bir karar.
Bu dünyada haklı olan değil, güçlü olan kazanıyor.
Eğitim açısında bakmak mı? Bakınca, eğitim sistemi çöpten ibaret olduğu...

Güçlü ülkeler bile sınavı yüz yüze yapmıyor...

Gayet iyi yaşıyorum, aksine devlet sizin kafanızla devam etseydi, ne sistem kalıdı, ne nizam!

Okula gidip, 2 sınav olmaktan acizsiniz!

Sorsak virüsü bahane edip duruyorsunuz, dışarıda gezip tozmasınıda iyi biliyorsunuz.

Bana ben çıkmıyorum, diğerleri beni ilgilendirmez deme! Öğrencilerin çoğu dışarıda geziyor, kendim görüyorum. Okuldan, dershaneye ordan da özel derse, ağlamakta özgürsünüz!
Komiksin, okullarda önlem diye bir şey yoktu...

İnsanın canı, bi' kağıt parçası kadar ucuz değil!

Sınıf arkadaşlarını topla gerek sosyal medyada etiketle gerek ise meb çağrı merkezi ile konuş. Tek bir kişi ile cevap vermezler.
Dün bunun için "7. Sınıfların Haklarını Koruma Derneği" diye site açmayı bile düşündüm 😂.
Cidden.
Evet hatta şimdiden Technopat'ta 7. sınıfa giden varsa sorayım : Katılır mıydınız böyle bir şey olursa?

Sınavdan sonra görürüz, bu sınavı kapasite meselesi olarak görmeniz sistemi bilmediğinizin göstergesidir. Bu sınav eşekler gibi çalışıp kazanılacak bir sınavdır!

Ayrıca, sizin küçük hedeflerinizin benim nazarımda zaten olabilecek şeyler!

Ben, istisnalara yöneliyorum, sizin kağıda bakınca, 'bu soru ne la?' diyeceğiniz soruları çözmek için eşek gibi çalışıyorum. Anladın mı şimdi, sen ve ben neden farklı düşünüyoruz?
Bak dost, herkes çalışıyordur, uzaktan eğitimde verim alınmadığı sürece nasıl anlamalar beklersin?

Herkesin hedefini küçümseme!

Eğitim sistemin savunacak yeri yoktur, İsrail eğitim sistemi bile bizden iyi...

Geri
Yukarı