Koronavirüs salgınından ne zaman kurtuluruz?

Valla halka bakılırsa 2021 bile zor.
Şimdilerde halk baya bilinçlendi ve dışarıda neredeyse kimse yok. Sadece işe gidenler işi için çıkıyorlar, sonra başka hiçbir yere gitmeden eve dönüyorlar.

Virüs sürekli mutasyon geçiriyor. Bulunan aşının yeni mutasyonlara etki edeceği belirli bile değil.

Virüs sürekli mutasyon geçiriyor. Bulunan aşının yeni mutasyonlara etki edeceği belirli bile değil.
O da var maalesef ama en azından fabrikalar ve iş yerleri ne zaman tekrar işler hale gelir onu merak ediyorum.

Bir yıl bu duruma değil bu ülkenin, dünya genelinin ekonomisi çöker. Çin'in tutumuyla devam edilmeli. Haziran ayına kadar hasta ve hastalığı atlatan insanlar bağışıklık üretir. Mevsimsel bir hastalığa dönüşür, veya pik yaparak azalır ve stabil kalır.

Bence 2022'nin sonuna kadar zar zor biter bizim ülkede herkes dışarda fıldır fıldır geziyor adam müzik açmış parkın oralarda yanlıyor arabada 5 kişiler ne biçim bir ülke anlam veremiyorum.

Uzun bir süre beraber olacağız gibi duruyor.

Şimdilerde halk baya bilinçlendi ve dışarıda neredeyse kimse yok. Sadece işe gidenler işi için çıkıyorlar, sonra başka hiçbir yere gitmeden eve dönüyorlar.
Kendi memlekettim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Nasıl insanlar arası halkalar şeklinde gösteriliyor ve birini çıkardığın zaman devam edemiyorsa, şehirler arasında da öyle. Ülkenin tamamı bilinclenmedikten sonra bir anlamı yok.

Bence 2022'nin sonuna kadar zar zor biter bizim ülkede herkes dışarda fıldır fıldır geziyor adam müzik açmış parkın oralarda yanlıyor arabada 5 kişiler ne biçim bir ülke anlam veremiyorum.
Bildiğim kadarıyla artık kimse çıkmıyor. Yasaklar ve bas bas bağırılmasının sonucunda dışarıda kimse yok.

Korona virüsü grip gibi hayatımızda hep olacağa benziyor. Bağışıklık sistemimiz bu virüse karşı güçlenecek ve grip gibi bulaşınca bir kaç gün hasta olup daha sonra iyileşeceğiz diye düşünüyorum.

Aşı gelene kadar kurtuluş yok.
Orası öyle ama asıl mesele pandeminin sona ermesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…