Korona'ya yakalandım

ByOver

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, koronaya yakalandım ve yarın test olmaya gideceğim. Öneriniz var mı? Bitkisel olarak veya rahatlamak amaçlı, teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam test olmaya yarın gideceğim diyorsun ancak Covid oldum diyorsun anlamadım pek. Ailende birisi PCR testi yaptı ve Covid olduğunu öğrendiği için kendini de mi Covid'miş gibi kabul ettin yoksa belirtilerin hep Covid'e yönelik diye mi kendini kabullendin anlamadım pek. Geçmiş olsun. Benim de yarın karantinam bitiyor test olmaya gideceğiz bakalım.

Arkadaşlar, koronaya yakalandım ve yarın test olmaya gideceğim. Öneriniz var mı? Bitkisel olarak veya rahatlamak amaçlı, teşekkürler şimdiden.

Bende oldum konumda var annem bolca ihlamur cayi ada çayı ve birçok bitki cayi yapti yemin ederim öksürükten baska bir şey olmadi bol bol tüket su da önemli protein de.

Hocam geçmiş olsun da COVID olduğunuzu nereden biliyorsunuz? Yarın gideceksiniz ya test olmaya ondan sordum ^^

Teyzemlere misafirliğe gittik teyzem o gün içinde test olmaya gitmiş hastaneye ve akşam otururken teyzemin test sonucu gelmiş pozitif olarak bende yanında oturuyordum eve gittim yattım bana bulaşmamıştır diye sabah gözlerim yanıyordu burnum akmaya başladı öbürsü gün nefes darlığı başladı hafiften bu günde öksürmeye başladım eklem ağrısı üşüme ateş hepsi var çay içerken tat almadığımda onayladım :D
Hocam test olmaya yarın gideceğim diyorsun ancak COVID oldum diyorsun anlamadım pek. Ailende birisi PCR testi yaptı ve COVID olduğunu öğrendiği için kendini de mi COVID'miş gibi kabul ettin yoksa belirtilerin hep COVID'e yönelik diye mi kendini kabullendin anlamadım pek. Geçmiş olsun. Benim de yarın karantinam bitiyor test olmaya gideceğiz bakalım.

Teyzemlere misafirliğe gittik teyzem o gün içinde test olmaya gitmiş hastaneye ve akşam otururken teyzemin test sonucu gelmiş pozitif olarak bende yanında oturuyordum eve gittim yattım bana bulaşmamıştır diye sabah gözlerim yanıyordu burnum akmaya başladı öbürsü gün nefes darlığı başladı hafiften bu günde öksürmeye başladım eklem ağrısı üşüme ateş hepsi var çay içerken tat almadığımda onayladım :D

Kekik iyi geliyor sanirim Korona oldugumda bol bol icip hafif gecirmistim ama tabi tesaduf mudur yoksa gercekten ise yaradi mi bilmiyorum. Gecmis olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı