[Korsan] Assassin's Creed Odyssey Açılmama Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mercy0606

Kilopat
Kek günü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070
RYZEN 5 5600x
16 GB RAM
Windows görev yöneticisinde açık görünüyor ama oyun ön planda çalışmıyor. Bu sorunu yaşayıp da çözen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu ile alakasız ama bu oyun ne kadar sıkıntılı ve sorunlu bir oyun. İnsanlar sürekli bu oyun ile alakalı yaşadıkları sorunları konu olarak açıyor. Oyuna sahip değilim ama şahsen bedava verseler bile almam artık. Çalışan bilgisayarımı falan bozar aman aman.

Konu ile alakasız ama bu oyun ne kadar sıkıntılı ve sorunlu bir oyun. İnsanlar sürekli bu oyun ile alakalı yaşadıkları sorunları konu olarak açıyor. Oyuna sahip değilim ama şahsen bedava verseler bile almam artık. Çalışan bilgisayarımı falan bozar aman aman.

Ben saatlerimi vermiş biri olarak hiçbir sorun yaşamadım. Bazı bilgisayarlarda senkronize sorunu varmış. Yeni çıkan viking modelinde düzelteceklerini umuyorum.

Windows görev yöneticisinde açık görünüyor ama oyun ön planda çalışmıyor. Bu sorunu yaşayıp da çözen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 571765

Oyun korsan mı?

Ben saatlerimi vermiş biri olarak hiçbir sorun yaşamadım bazı bilgisayarlarda senkronize sorunu varmış yeni çıkan viking modelinde düzelteceklerini umuyorum.

Oyun korsan mı?

Evet. İnternette baktımda sorunun çözümüne yok olmuyor. Adamlar sorunu çözüyor ama ben ne yaptıysam açamadım bir türlü.

Evet. İnternette baktımda sorunun çözümüne yok olmuyor. Adamlar sorunu çözüyor ama ben ne yaptıysam açamadım bir türlü.

Ubisoft'un oyunlarına para vermem ben kardeş. O kadar Türk var oyunlarını oynayan adamlar zahmet edip Türkçe dil desteği yapmıyorlar sanki inat olsun diye. Zaten orijinal oyunlarında bile bir dünya sorunlar var. Sıkıntılı bir firma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı