Korsan inmiş GTA 5'i Orijinal Yapmak

melo56

Hectopat
Daha fazla  
Bundan çok önceden Voidu'dan GTA 5 almıştım. Bilgisayarıma format attığım için de GTA 5 silindi, şimdi tekrar Social Club'tan indirmeye çalışınca da indirmiyor. Ben de bu yüzden korsan indirdim. Şimdi ben bunu nasıl orijinal hale çevirebilirim? Key'i falan hepsi bende var, sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Social Club ile yapılan indirmeler biraz sorunlu olabiliyor, Steam versiyonuna göre.
İndirirken bağlantı kopma hatası veriyorsa, VPN Unlimited adlı programı kurup, bölgeni California/ABD olarak değiştir, öyle yapabilirsin.
Social Club'a oyunu oynadığın mail adresi ve şifrenle giriş yaptıktan sonra bir daha KEY ile işin olmaması gerekiyor zaten.
Durum böyleyse, Voidu tabi ki takmaz.
Çünkü kendin de daha önce KEY'i kullandığını söylüyorsun, nerden bilecekler senin ekstradan bedava KEY isteyip istemediğini?
Sen verdiği hatayı ekran görüntüsü alıp, bizimle paylaşır mısın?
Eğer dediğim hatayı veriyorsa, söylediğim şekilde indirmeyi dene ve korsan versiyonunu tamamen silmeden bunların hiç birini yapma.

Social Club ile yapılan indirmeler biraz sorunlu olabiliyor, Steam versiyonuna göre.
İndirirken bağlantı kopma hatası veriyorsa, VPN Unlimited adlı programı kurup, bölgeni California/ABD olarak değiştir, öyle yapabilirsin.
Social Club'a oyunu oynadığın mail adresi ve şifrenle giriş yaptıktan sonra bir daha KEY ile işin olmaması gerekiyor zaten.
Durum böyleyse, Voidu tabi ki takmaz.
Çünkü kendin de daha önce KEY'i kullandığını söylüyorsun, nerden bilecekler senin ekstradan bedava KEY isteyip istemediğini?
Sen verdiği hatayı ekran görüntüsü alıp, bizimle paylaşır mısın?
Eğer dediğim hatayı veriyorsa, söylediğim şekilde indirmeyi dene ve korsan versiyonunu tamamen silmeden bunların hiç birini yapma.

Crackli inmiş direk.

Söylediğim şekilde hareket ederseniz, sorununuz çözülür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı