Korsan Key kullanmayın kullandırtmayın

Arkadaşlar crack ile alakalı başımdan bir olay geçti bunu anlatmak istiyorum. Ben maalesef çok eskiden çocukken crackli Sims 4 kullanıyordum ve bırakmıştım önceden. Artık crack kullanmıyorum kesinlikle, bu olayı da crack savunanlara söylüyorum. Oyunu önceden internetteki Key'ler ile aktif etmiştim. Bugünlerde bir kız ablama Gmail atmış Sims 4 aldım Key'ini siz kullanıyormuşsunuz diye sonra ablam da onlarla mesajlaştı ve Key bize ait çıktı yani benim eskiden internetten bulup kullandığım Key meğersem çocuğun D&R’dan aldığı Sims 4’ün koduymuş. Sonra hallettik ablam hesabı bulup onlara verdi ama yapamasaydı hak geçecekti çok büyük.

O yüzden lütfen internetten bulmak yerine gidip orijinal oyunu alın bunu herkese söylüyorum sonra başkasının hakkına girmeyin. Öyle bir şey de olmayabilir yaptığınız halde ama bana olduğuna göre herkesin başına gelebilir. Ben de şaşırdım nasıl benim bulduğum kod D&R’daki Key ile eşit çıkabilir ama galiba oyunlar çıkmadan önce Key'lere bakıp yazıyorlar. Kız ablama fatura da atmış olay kesinlikle gerçektir. Bu arada internetten sanırım 2014 yılında baktım ablam öyle söylemiş son giriş tarihine göre siz düşünün.

(Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın)

Crack değil korsan anahtarmış yanlış yazmışım kusura bakmayın ama bu insanların hakkını yemeyi değiştirmez.

Son düzenleme:
Kim istemez ben sen o crack kullanmayıp her şeye parasını verelim. Korsana ben de karşıyım fakat ülkemizde korsan kullanmamak lüks gibi bir şey. İndirimden indirime anca bir şeyler alabiliyoruz. Bu durumda ise korsan kullananları anlıyorum.

Uyuşturucu almayın, aldırtmayın.
Kim istemez ben sen o crack kullanmayıp her şeye parasını verelim. Korsana ben de karşıyım fakat ülkemizde korsan kullanmamak lüks gibi bir şey. İndirimden indirime anca bir şeyler alabiliyoruz. Bu durumda ise korsan kullananları anlıyorum.
Fiyatlar aşırı derecede yüksek. Maalesef korsan kullanmaya itiliyoruz. Suç değil ancak benzetme yapmak gerekirse suça sürüklenen çocuktan farkımız yok diyebiliriz.:D

Geri
Yukarı