Korsan oyun devri bitiyor mu?

Bitmez. Bitmesini de istemem.
Üniversite okumuyorum, çalışmıyorum; hastayım.
Görüldüğü üzre durumum yok :)
Öyle duygu sömürüsü de yapmıyorum gerçekçi olmak gerekirse...
Oyuna hayatta para vermem, gerizekalılıktır çünkü -bence-.
Neden para vereyim?
Orijinal oyun aldım diyelim; korsan oyundan tek farkı hiçbir hata ile karşılaşılmayacak olması; bildiğim kadarıyla. Yanlışım varsa düzeltin; fakat gelipte sırf haksız çıkartmaya çalışmak için saçma sapan argümanlar sunmayın...
FM20'yi Epic Games Store'da "ücretsiz" verildiği gün indirmiştim, sağolsunlar...
Eğer korsan olarak kullansaydım boyuna "crash dumps" yerdim.

Misal oynamak istediğim ama "korsanından" dolayı sürekli hatayla karşılaştığım -sürekli oyundan atması- oyun Project Zomboid.
Steam'de 24TL.

Artık oyunları Online sunuculara bağlamaya başladılar, tüm oyunları böyle yaparlarsa biter ama diğer türlü bitmez.

O zaman oyunları alan olmaz, internetin kötüyse yeni internet alman gerek bu da saçma olurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitmedi, bitmeyecek hatta daha yeni başlıyor...

Bu şarkıyla korsanın ne alakası var?

GeForce Now ve Stadia gibi servisler yaygınlaşırsa biter diye düşünüyorum.

Adamlar centlik oyunları kırıyorlar daha siz düşünün. 1 centlik oyun çıkarsam onu kırarlar.

Bitmez. Bitmesini de istemem.
Üniversite okumuyorum, çalışmıyorum; hastayım.
Görüldüğü üzre durumum yok :)
Öyle duygu sömürüsü de yapmıyorum gerçekçi olmak gerekirse...
Oyuna hayatta para vermem, gerizekalılıktır çünkü -bence-.
Neden para vereyim?
Orijinal oyun aldım diyelim; korsan oyundan tek farkı hiçbir hata ile karşılaşılmayacak olması; bildiğim kadarıyla. Yanlışım varsa düzeltin; fakat gelipte sırf haksız çıkartmaya çalışmak için saçma sapan argümanlar sunmayın...
FM20'yi Epic Games Store'da "ücretsiz" verildiği gün indirmiştim, sağolsunlar...
Eğer korsan olarak kullansaydım boyuna "crash dumps" yerdim.

Misal oynamak istediğim ama "korsanından" dolayı sürekli hatayla karşılaştığım -sürekli oyundan atması- oyun Project Zomboid.
Steam'de 24TL.
Yazdığınız şuna benziyor: Neden araba lastiğine para vereyim ki? Gider çalarım. Parasını verip almamla tek farkı garantisinin olmaması. Yani düşünceniz doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı