Korsan oyun piyasası durgunluk mu yaşıyor?

Fikop

Hectopat
Son zamanlarda oyunlar eğer yanlışım yok ise Denuvo'ya sahip şekilde çıkıyor. Ayrıca yine yanlışım yok ise şu an Denuvo'yu piyasada kırabilen tek kişi Empress adlı bir kişi. Bu durum piyasada bir durgunluğa mı neden olmakta? İlerleyen zamanlarda bu konuda atılımlar yaşanır mı?

Empress Denuvo'yu mu kırmış? Bende diyorum bu FH5'teki Empress kim :D

Denuvo da yetmiyor hogwarts bile 1 aya kalmadan kırıldı koruması denuvo idi bu oyunları kıran kurumlar bu olayı bedava yapmıyor eğer para desteği alırlarsa kimseyi tanımıyorlar

Denuvo da yetmiyor hogwarts bile 1 aya kalmadan kırıldı koruması denuvo idi bu oyunları kıran kurumlar bu olayı bedava yapmıyor eğer para desteği alırlarsa kimseyi tanımıyorlar
Öyle ancak benim bildiğim şu an aktif olarak kıran bir kişi, Herkes ona muhtaç gibi duruyor ve pekte sevilen bir kişiliği olduğu söylenemez. Ek olarak donate sistemiyle de çalıştığı için pek son kullanıcı taraftarı değil gibi.

Öyle ancak benim bildiğim şu an aktif olarak kıran bir kişi, herkes ona muhtaç gibi duruyor ve pek de sevilen bir kişiliği olduğu söylenemez. Ek olarak donate sistemiyle de çalıştığı için pek son kullanıcı taraftarı değil gibi.

Oyunları patlatsam bende ticari amaç güderim, neden bedavaya yapayım ki?

Geri
Yukarı