Korsan oyun devri bitiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu forumdaki bu konuda genel olarak gördüğüm şey iki tarafta radikal.
359 şu an GOG Galaxy'de gözüken orjinel oyunlarım var. 130 tanesi ps.
Korsan oyunda indiriyorum çünkü her oyuna param yetmiyor ama beğendiğim oyunları olabildiğince desteklemek için almak istiyorum. Bu benim kararım.
Eğer korsan oynama sebebiniz ekonomik durum ve ülkenin hali değilse sorun sizdedir. Yapılan şey emek hırsızlığı. Ama paran yoksa oynama kardeşim(!) Diye bir şey yok.

Bu forumdaki bu konuda genel olarak gördüğüm şey iki tarafta radikal.
359 şu an GOG Galaxy'de gözüken orjinel oyunlarım var. 130 tanesi ps.
Korsan oyunda indiriyorum çünkü her oyuna param yetmiyor ama beğendiğim oyunları olabildiğince desteklemek için almak istiyorum. Bu benim kararım.
Eğer korsan oynama sebebiniz ekonomik durum ve ülkenin hali değilse sorun sizdedir. Yapılan şey emek hırsızlığı. Ama paran yoksa oynama kardeşim(!) Diye bir şey yok.

Ne güzel dedin.

Oyuna para vermek saçma 5, 10 lira olsa neyse bir oyuna da 200TL falan verilmez.

Çok saçma düşünüyorsun, nasıl saçma? O insanlar bu oyunları beleşe, keyfi ve gönüllü olarak mı yapıyor? İnsanlar yıllarını veriyor bunları yapmaya. Eğer para vermek saçmaysa oynama. Hatta kullanma. Aynı mantıkla yaklaşırsan, senin bu siteyi kullanman bile saçma. Yanlış. İnsanların milyon dolarlık yatırım yaptığı şeylere para vermek saçmaysa: Dddd.

Oyunların nasıl yapıldığından, nasıl masraf edildiğinden bir haber insanlar, şu kadar verilmez bu kadar verilmez diyor. Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Bir film yapmak için ne kadar yatırım yapılıyorsa, aynı şey oyunlar içinde geçerli.

Konuya gelecek olursak, korsan devri yıllar önce bitti. Sadece Türkiye, Rusya gibi ülkeler kaldı. Yine'de eskisi kadar korsan kullanan insan yok. Avrupa'da ki gibi bir ceza sistemi geldiği zaman temelli biter zaten.

Asıl RDR2 crack ne zaman çıkacak? PS4'td satın aldım zaten ama PC de bir daha para veremem. Yeni 2080 Super sistem topladım, bi' o grafikleri görmek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı