Korsan oyun devri bitiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun fiyatları düşse belki bitiyor diyebilirdim fakat zaten ülkemizde oyuna para verenlere "Mal" gözüyle bakıldığı için ve bir de üzerine fiyatlar uçtuğu için bitmez diyorum.

Bu arada kırılma olayına gelirsek her oyun er ya da geç kırılır. Bunun biteceğini hiç sanmıyorum.

Konuyu kiltleyebilir miyiz? Arkadaşın alttaki mesajından da anlayabileceğiniz üzere kendisi korsan istiyor bu forumda korsana destek yok diye biliyorum.

Sanirim hiç oynayamayacağım.

@UBerk
@Emir M.
@unnamedington

1601124386265.png

Zaten hortlatildi konu kapansin en azindan.

Parasını ödeyerek sadece bir pasta alabilirsiniz, o pastayı milyonlarca kişiye 1 pasta o pastayı başka malzeme almadan dağıtamazsınız bayım... Bu arada GTX kartları bedava yapacak babayiğit varsa ben onun ihtiyacı olan tüm malzemeleri toplamasında yardımcı olurum.
Alan kişi zaten oyunu kopyasını almıyor mu? Oyunu alıyor ve dosyalarınıda alıyor. İster dağıtır ister dağıtmaz. Varsa bir kaynak dağıtamaz diye paylaşırsanız sevinirim. Oyun yapımcıları isterse dava edebilir ama etmiyor neden?
Konuyu kiltleyebilir miyiz? Arkadaşın alttaki mesajından da anlayabileceğiniz üzere kendisi korsan istiyor bu forumda korsana destek yok sanırsam.
Konunun kilitlenmesine gerek yok. Saygı çerçevesinde tartışıyoruz. Korsan falan'da istemiyoruz.

Alan kişi zaten oyunu kopyasını almıyor mu? Oyunu alıyor ve dosyalarınıda alıyor. İster dağıtır ister dağıtmaz. Varsa bir kaynak dağıtamaz diye paylaşırsanız sevinirim. Oyun yapımcıları isterse dava edebilir ama etmiyor neden?
EULA sözleşmeleri var izinsiz dağıtılamaz diye, 1 TL'lik Cin Ali kitaplarının başında bile yazıyor. Sen kitabın fotokopisini 25 kuruşa alabilirsiniz ama yasal değil sorun o. Bu arada oyun yapımcılarının dava etmediğini kim söyledi size, kaç tane Crack grubunun ofisi basıldı. Sizinle daha fazla tartışmayacağım haksızsınız ve haksızlığınıza karşı yanlış bahaneler üretiyorsunuz. Kısa süre içinde oyun alabilecek olgunluğa ve ekonomik güce erişmeniz dileğiyle.

Eula sözleşmeleri var izinsiz dağıtılamaz diye, 1 TL'lik cin Ali kitaplarının başında bile yazıyor. Sen kitabın fotokopisini 25 kuruşa alabilirsiniz ama yasal değil sorun o. Bu arada oyun yapımcılarının dava etmediğini kim söyledi size, kaç tane crack grubunun ofisi basıldı. Sizinle daha fazla tartışmayacağım haksızsınız ve haksızlığınıza karşı yanlış bahaneler üretiyorsunuz. Kısa süre içinde oyun alabilecek olgunluğa ve ekonomik güce erişmeniz dileğiyle.

Dava ediyor mu? Bildiğim kadarıyle Rockstar oyunu kırmasınlar diye para dağıtıyor. Para dağıtacağına neden dava etmiyor veya ünlü crack grupları tutuklanmıyor? Zaten hep konuşmanın ortasında hasksızsınız diyerek ayrılıyorsunuz. Kime göre haksızım bana göre haksız değilim veya binlerce kişiye göre.

Dava ediyor mu? Bildiğim kadarıyle Rockstar oyunu kırmasınlar diye para dağıtıyor. Para dağıtacağına neden dava etmiyor veya ünlü crack grupları tutuklanmıyor? Zaten hep konuşmanın ortasında hasksızsınız diyerek ayrılıyorsunuz. Kime göre haksızım bana göre haksız değilim veya binlerce kişiye göre.
Yahu ne saçmalıyorsun? Kimsenin korsan gruplarına para falan verdiği yok. Korsan grupları suç işliyor ve bu adamlar sürekli aranıyor. Öyle dava etmemek gibi bir durum yok, adamlar zaten suçlu. Bir de yukarıda verdiği örneğe bak. :D Allah neler yaratıyor harbiden bazen şaşıyorum.

Artık yeni devir böyle son çıkan güncel programlar bile Online bağlantı olmadan çalışmıyor lisanslar artık hep süreli sabit lisans devri bitti, oyunlarda da bu yönde önlem alındı hepsi olmasa da zengin firmalar artık böyle.

Korsan indirip her oyunu belli yöntemle Steama bağlayıp orjinal yapabiliyorum. Bu sayede online oyun oynayabilmiş oluyorum. Veya Steam dışındaki uygulamalarda oluyor. Yani korsan indirdim diye online oynayamam diye güncelleme alamam diye bir kaide söz konusu değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı