Korsan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanki dedim ki: Korsan süper oooo korsan alın orijinal alınmaz.
Hocam ben sizi kötülemedim.
Hocam şimdi oyun 150TL altı ise alınmak zorunda ama artık öyle doğru düzgün oyun kalmadı piyasada. Oyun HDD fiyatı ya HDD ya? Benim sitemim ekonomi - fiyat içinde geçiyor yoksa korsanın elle tutulası tarafı yok.
Evet hocam ben zaten indirmeyin demiyorum. Paranızın yettiği oyunu alın diyorum.

$60 yatırım yaptım bir oyun çıkardım ve sıfır sattı, herkes korsan kullandı. Şimdi ben zararda mıyım değil miyim? Basit matematik bak.
Korsan koruması getirmek de bir seçenek piyasaya böyle bir şey olduğunu bilmeden mi girdiniz acaba? Batmanız gayet normal.

Bir de reklam yapıyor diyenler var aynen korsan oyun indiren kişi arkadaşına çok güzel oyunmuş kanka satın al diyorya ondan.
Oyun alacak parası olmayan kişiye reklam yapmanın anlamını ne olarak görüyorlar da bunu mantıklı buluyorlar anlamıyorum. Adamların 30 oyununu korsan olarak oynadıktan sonra, 31. oyunlarına para vermeye tenezzül etmen umuduyla yapılan bir reklam mı yoksa? 😄

$60 yatırım yaptım bir oyun çıkardım ve sıfır sattı, herkes korsan kullandı. Şimdi ben zararda mıyım değil miyim? Basit matematik bak.
Ben onu mu diyorum? Boş boş konuşmayın. Ben oyunu herkesin alabileceğini fakat bir arabayı herkesin alamayacağını anlatıyorum.

Sinir bozuculuğuna katılıyorum. Torrenti indirenler kaçmayıp seedlemeye devam etse daha güzel olacak, sabahtan beri Cyberpunk 2077'nin v1.2 halini indirmeye çalışıyorum %58 ancak indi. Olmuyor.
Screenshot_1-vert.jpg

Korsan koruması getirmek de bir seçenek piyasaya böyle bir şey olduğunu bilmeden mi girdiniz acaba? Batmanız gayet normal.
Hayır batmam normal değil, kırılmayacak bir güvenlik sistemi yok belki haberiniz vardır.

Alamayacaklar değil alabilecek yazmışsın. Bu da alabilecek kişiler oluyor? Ne demeye çalışıyorsun?
Demeye çalıştığım bir şey yok sen okuduğunu anlamıyorsun dostum. Konu oyun "alamayan" insanlar hakkında açılmamış, dolayısıyla "biz alamayanlardan söz ediyoruz" demen saçma diyorum. İyi misin dostum bir su çarp yüzüne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı