Korsan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 korsan türü var:
1= Parası vardır oyunu alabilir, ama korsan olduğu için alabilecek halde iken vazgeçer. Firma zarara girer alabilecek halde iken almıyor. Bunlara istediğini söyle...

2=Parası yoktur oyunu zaten alamayacaktır korsana yönelir. Bundan firma zarar etmez almasa da korsan da oynasa aynıdır.
İkisi de aynı kapıya çıkıyor arz talep ilişkisi yok burada artık anlayın. Firma sattığı tek oyundan kar etmiyor.

Crackli oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence parası olmayan indirip oynaması kadar normal bir şey yok. Ama alabilecekken almayanlar sinir bozucu. Mesela arkadaşım var, 3070 sistemi var. Neredeyse bütün oyunlar crack oynuyor. Rust, Valheim, Cyberpunk benim bildiğim bunları falan oynuyor ve bence sinir bozucu bu durum.
Çatır çutur oynuyorum bugün Mafia DE oynuyorum bitince Sniper Elite v4 yükleyeceğim söylesene bu konuda ne yapıcaksın he yorumuma kızgın mı atıcaksın?

Youtube'da aratıp böyle videolardan indirmiş de olabilirler. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna inananabiliyorsa virüsten daha büyük sorunları vardır.

Korsan oyun oynuyorum. 500 lirayı oyuna vermek yerine farklı bir şey yapabilirsin. Mesela bir tane hayır kurumuna bağışlayabilirsin.

Bunun hakkında bir sürü konu açıldı artık tekrar tekrar sormayın bir soruyu.

Yalvardığım bir durum yok, illegal işler yapanlar yalvarsın.

Dostum korsan indirdim artık suçluyum bad boy
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı