Korsan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum korsan indirdim artık suçluyum bad boy
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Avrupa'da insanlar hapis yatıyor bunlar yüzünden?

Kullanıyorum ama savunmuyorum. Korsan oyun kullanmasanız bile illa ki korsana işiniz düşüyor. Dizi/film, müzik vs.

Korsana hayır diyoruz. Aslında korsana hayır demek de mantıksız korsanı hayatımızdan çıkarmamız gerek. Lafı bile olmamalı. O emek hırsızlığıysa bu forumun %80'i adblocker eklenti de kullanıyor o da desteklenmemeli.
Benim bloguma Technopat'tan yönlendirilen 30 civarında ziyaretçi var. Hiçbirisine reklam gösterimi yapmamış müstehcen içerik yok rahatsız edici reklam yok 1 tane yazının sonunda 24x300 reklam var o kadar. Bunu da açıklasınlar bana adblockercılar. Reklam gösterimim durdu adblocker kullananlar yüzünden. Bakın burada kullananlar yüzünden değil genel olarak söyledim çarpıtmayın hemen.

Aslında kimin ne yaptığı önemli değil, sadece bağımsız geliştiricileri korsanlamayın onların paraya daha fazla ihtiyacı var.

Hırsızlığı meşrulaştıramazsın. Bir şeyi istiyorsan hak edeceksin.

Ya şunu açıklamaktan bıktım.
Bak şimdi bir Ahmet var. Ahmet'in parası yok ve korsan indirdi. Ahmet korsan indirmese oyunu satın almayacaktı ve oyun yapımcısı yine para kazanamayacaktı. Oyun sahibinin parasında bir değişiklik olmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı