Korsan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hırsızlık hırsızlıktır.
Hırsızlık= Karşıdaki kaybederken kazanmak.

Korsan= Karşıdaki kazanamazken kazanmak.

Ben şahsen Range Rover'i kopyalasam kullanırım.
İkisi de para karşılığı elde edilen hizmet/ürün. Araba ile oyunu aynı kefede tutmuyorum ancak iki olay arasında hiçbir fark yok. Birisi seni gasp edip 200 liranı çalsa suç olur da 10 liranı çalsa suç olmaz mı? Suç suçtur hırsızlığın azı çoğu, osu busu mu var?
Biri senin 200TL'ni kopyalasa suç mu?

Hırsızlık hırsızlıktır.
Bunu diyenin korsan kullanması ve bunu dediğim zaman beni ''sEğNnn üsTüN biR VaRlığğğ Mısın lEynnn'' diyerek linçlemeye çalışacak olması cidden kötü.
İkisi de para karşılığı elde edilen hizmet/ürün. Araba ile oyunu aynı kefede tutmuyorum ancak iki olay arasında hiçbir fark yok. Birisi seni gasp edip 200 liranı çalsa suç olur da 10 liranı çalsa suç olmaz mı? Suç suçtur hırsızlığın azı çoğu, osu busu mu var?
Var. Oyun sınırsız kere alınabilir. Ama araba alınamaz. Oyunu parası olan herkes alabilir çünkü sınırsızdır, fakat araba sınırsız kere üretilemez.

Kopyalanan bir şey ile kopyalanmayan bir şeyin farkını ne zaman anlayacaksınız?
Gördüğüm en gereksiz savunma. Oyunu adamlar satıyor, karşılığında oynama hizmetini sunuyor. Birisi o oyunu kopyalar ve 100 kişiye ücretsiz olarak ulaştırırsa, şirket direkt olarak 100 müşteri kaybediyor. Nasıl bir mantıktasın sen?

İstediğin kadar bana hakaret edebilirsin. Sadece ağzını boşa yormuş olursun.
Sana hakaret etmiyorum gerçekleri söylüyorum. Bölgesel fiyatlandırma yoksa, Türkçe dil yoksa senin yüzünden.

İkisi de para karşılığı elde edilen hizmet/ürün. araba ile oyunu aynı kefede tutmuyorum ancak iki olay arasında hiçbir fark yok. Birisi seni gasp edip 200 liranı çalsa suç olur da 10 liranı çalsa suç olmaz mı? Suç suçtur hırsızlığın azı çoğu, osu busu mu var?

Oyunda oyunu yapan kişinin elinden oyun gitmiyor sadece biz elindekini kopyalayıp alıyoruz ama arabada sahip arabayı kaybediyor

Bunu diyenin korsan kullanması ve bunu dediğim zaman beni "seğnnn üstün bir varlığğğ mısın leynnn" diyerek linçlemeye çalışacak olması cidden kötü.

Var. Oyun sınırsız kere alınabilir. Ama araba alınamaz. Oyunu parası olan herkes alabilir çünkü sınırsızdır, fakat araba sınırsız kere üretilemez.

Benim korsan kullandığımı nereden çıkardın acaba :D

Gördüğüm en gereksiz savunma. Oyunu adamlar satıyor, karşılığında oynama hizmetini sunuyor. Birisi o oyunu kopyalar ve 100 kişiye ücretsiz olarak ulaştırırsa, şirket direkt olarak 100 müşteri kaybediyor. Nasıl bir mantıktasın sen?
Kopyalanan bir ürünü birisi ücretsiz şekilde alsa şirkete hiçbir zararı olmaz, aksine şirketin reklamı artar. Kopyalanamayan bir üründe ise o kişiye direkt olarak zarar vermiş oluyorsun. Müşteri kaybetmiyor, kazanıyor. Asıl sen nasıl bir mantıktasın? Kopyalanan ürün ile kopyalanamayan ürünleri aynı şeyde tutuyorsun :ROFL:

O alabilecek kişiler oyunu almadığında olan bir durum? Biz zaten alamayacakları konuşuyoruz ilk dediğim gibi yapanlar zaten (anladınız siz).

Yalnızca GTA5, PC Building Sim. ve BeamNG.drive gibi sürekli güncelleme gelen oyunları satın aldım (yıllık harçlığım gitti :)) bir de GTA 4 gibi şaheser bir oyunu parasını hakettiği için aldım. Gerisi crack maalesef. Crack'i sevmem ama yapacak birşey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı