Korsan oyundan virüs bulaştıysa Kaspersky bulur mu?

Kaspersky tam tarama ayarlarına basın ve ''yüksek'' yazısına basın bir tam tarama sonucu bir şey bulmaz ise bir sorun yoktur. Ama hiçbir AV %100 doğru değildir.

Bu siteden Malwarebytes'ı indirin 1 hafta ücretsiz Pro özelliği sunuyor biterse Free özelliği otomatik bir şekilde değişiyor testi bir de buradan deneyin.
Bulmaz ise temizdir bulursa karantina özelliğine basınca otomatik bir şekilde siliyor.

Malwarebytes'in klasik tesi çıktı direk karşıma herhangi bir şey bulamadı Custom scandan tüm C'yi seçtim şimdi onu tarıyor muhtemelen cihaz temiz.

Malwarebytes'in klasik tesi çıktı direk karşıma herhangi bir şey bulamadı Custom scandan tüm C'yi seçtim şimdi onu tarıyor muhtemelen cihaz temiz.

Bir şey bulmadıysa temizdir, ve de her indirdiğiniz dosyadan sonra Malwarebytes'dan tarama yapın şüphe duyduğunuz siteler için.

1602855353428.png

Herhangi bir şey bulamadı cihaz temiz ilginiz için teşekkürler konu kapanabilir.

Benim buldu ve bir 5 dk gibi süreyle temizledi 2 gün önce korsan indirmek zorunda kaldım ve PC'de trojan oldugunu fark ettim bende kapersky ı kullandım.

Bu siteden Malwarebytes'ı indirin 1 hafta ücretsiz Pro özelliği sunuyor biterse free özelliği otomatik bir şekilde değişiyor testi bir de buradan deneyin.
Bulmaz ise temizdir bulursa karantina özelliğine basınca otomatik bir şekilde siliyor.
Kardeşim bu nasıl bir uygulama taradım kendini virus olarak buldu, başka bir şey demek istemiyorum

Geri
Yukarı