Korsan oyun indirmek ve oynamak bilgisayara zarar verir mi?

Korsan oyun indirmek ve oynamak bilgisayara zarar verir mi?

• Verir

Oy: 38 53,5%
  • Vermez

Oy: 33 46,5%

• Oy verenlerin toplamı
    71
Düzgün bir av var ise bir şey olmaz ben Kaspersky kullanıyorum şu aydır hiç bulaşmadi ama 1 2 gün önce indirdiğim bir oyundan bulaştı sayılır ama Kaspersky engelledi bende dosya konumundan sildim ve oynuyorum. Zararli olmaması için gerekenler

•Guzel bir AV
•Güvenilir bir site

Verir. En iyi sistemi yavaşlatır. Korsan oyun kullanmayın, kullandırtmayın. Techopat üzerinde Korsana destek yok. Korsanla ilgili bir sorunuz olursa. Technopat kullanıma kapalı.
Korsan kullanmak etik değil onda hemfikiriz, ancak en iyi sistemi falan yavaşlattığı yok. Orjinal de korsan da kullandım, hatta bazı oyunlarda korsan daha iyi performans verdi (RE8 Village). Ancak indirimde orjinalini aldım ve vicdanım rahat.

Korsan kullanmak etik değil onda hemfikiriz, ancak en iyi sistemi falan yavaşlattığı yok. Orjinal de korsan da kullandım, hatta bazı oyunlarda korsan daha iyi performans verdi (RE8 Village). Ancak indirimde orjinalini aldım ve vicdanım rahat.
İçinde gelen oyun olmayan "...ware" yazılımlarından bahsediyorum.

Crackler, milattan kalma güncellemesiz versiyonlar oluyor. Ve takılmalarla, hatalarla karşılaşırsın.

Bu denli sorunlara sahip bir oyunu genelde ilk etapta kırmak yerine zamanla kırmayı tercih ediyorlar bunun son örneği AC Valhalla olmuştu. Bunun dışında DLC veya GoT sürümleri çıkan bir oyun birden fazla kez kırılıp yayınlanıyor. Korsan oynayıp takılmalar ve hatalarla karşılaşan kişinin sisteminde yetersizlik veya sorun olma ihtimali daha yüksek.

F... ile başlayanı kastediyorum
Screenshot_20220102-004958~2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı