Korsan oyun oynamak kul hakkı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan oyun oynamak , bunun ticaretini yapmak vs. kul hakkına girer. Çünkü başkalarının yapımcıya emeğinin karşılığını verdiği yerde sen ücretsiz ve korsan şekilde emeğin karşılığını vermiş olmuyorsun ve başkalarının hakkına da girmiş oluyorsun.

Çok garip?

Korsan kullananlar:
966351_o666a.jpg

Şöyle bir şey var dünyanın en kötü oyunu bile olsa ve fiyatı 5000 TL olsa onu korsan indirmek yine günahtır. Bunun oyunun iyi olmasıyla ya da fiyatıyla alakası yok. Sonuçta bu bir mal gibi, oyunu yapan firmanın malı ve adamlar o mala o kadar değer biçmiş. O parayı vermiyorsan onu oynamayacaksın o zaman. Pazarda adam çürük malı 50 TL'ye satsa saçma olduğunu düşünüp geçip gidersin maksimum. Gidip de zaten 50 TL etmez o zaman çalayım bir tane demezsin.

Param yok ise kullanırım arkadaşım ne yapayım basit bir oyuna 100 TL isteyenler utansın.

Durumu olmayanlar var lafı çok saçma değil mi arkadaşlar ? Benim telefon alacak param yok o zaman gidip çalayım gibi bir laf. Dünyanın en sinir bozucu gerçeği bu. Paran yoksa alamazsın.

Şöyle bir şey var dünyanın en kötü oyunu bile olsa ve fiyatı 5000 TL olsa onu korsan indirmek yine günahtır. Bunun oyunun iyi olmasıyla ya da fiyatıyla alakası yok. Sonuçta bu bir mal gibi, oyunu yapan firmanın malı ve adamlar o mala o kadar değer biçmiş. O parayı vermiyorsan onu oynamayacaksın o zaman. Pazarda adam çürük malı 50 TL'ye satsa saçma olduğunu düşünüp geçip gidersin maksimum. Gidip de zaten 50 TL etmez o zaman çalayım bir tane demezsin.
Durumu olmayanlar var lafı çok saçma değil mi arkadaşlar ? Benim telefon alacak param yok o zaman gidip çalayım gibi bir laf. Dünyanın en sinir bozucu gerçeği bu. Paran yoksa alamazsın.
Yok, gayet indiriyorum ve oyunuyorum.

İnsanların o kadar uğraşıp yaptığı bir şeyi hiçbir ücret ödemeden alıyorsunuz ama fiyatların pahalı olması bizi buna itiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı