Küçükken işlenmiş kul hakkı günah mıdır?

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Forum din sayfası değil diyenler olabilir arkadaşlar. Bulamadığımdan buraya yazıyorum. Cevap yazıp içimi rahatlatırsanız sevinirim.
Ben küçükken sanırım 8-10 yaşındayken reede'r tabletim vardı. Sonra kalkarken diz kapağım ile ezdim ve tabletim kırıldı ağladım bayağı bir.
Annem gelince patladı dedim kırdım diyemedim. Sonra babam aldı Teknosa'ya götürdü kavga çıkarmış orada iade ettirdi tableti. Muhtemelen bu bir kul hakkı ve ben aşırı pişmanım. Ne yapacağım? Babamlar hala gerçeği bilmiyor. Söyleyemeyeceğim de zaten olmuş bitmiş. Sadece işin hak kısmındayım. Hak geçmiş midir?

Forum din sayfası değil diyenler olabilir arkadaşlar. Bulamadığımdan buraya yazıyorum. Cevap yazıp içimi rahatlatırsanız sevinirim.
Ben küçükken sanırım 8-10 yaşındayken reede'r tabletim vardı. Sonra kalkarken diz kapağım ile ezdim ve tabletim kırıldı ağladım bayağı bir.
Annem gelince patladı dedim kırdım diyemedim. Sonra babam aldı Teknosa'ya götürdü kavga çıkarmış orada iade ettirdi tableti. Muhtemelen bu bir kul hakkı ve ben aşırı pişmanım. Ne yapacağım? Babamlar hala gerçeği bilmiyor. Söyleyemeyeceğim de zaten olmuş bitmiş. Sadece işin hak kısmındayım. Hak geçmiş midir?
İnsanlarda günah yazılma işlemi kaç yaşında başlar? | Sorularla İslamiyet Merhaba bunu okuyun.Ve bence dini soruları Sorularla İslamiyet sitesine yada Alo 190'ı arayarak sorabilirsiniz.Yanlış anlamayın burası dini bilgiler sorma yeri değil falan demiyorum sadece bu yerlere sorarsanız daha net ve kesin cevap alırsınız.

Kanka aynı olay benim de başıma geldi yaklaşık 6-7 yaşımdayım tablet aldık ve akşam kargo ile gönderdiler bende oynadım biraz sonra tam şarja takacakken tablet duştu sonra (tabi tabletin geldiğini tek ben biliyorum) ve sonra mağazaya gidip değiştirin demiştik.

Yeni konular

Geri
Yukarı